Z Avengers: Endgame vystrihli postavu, ktorá úzko súvisela s Iron Manom! Kto to bol?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po premiére najnovšej marvelovky sme ostali vo viacerých veciach zaskočení. Samozrejme, diali sa aj veci, ktoré fanúšikovia predpovedali. Taktiež bol film presne tým, čím sme chceli, aby bol – dokonalým ukončením 11-ročnej cesty v MCU. Endgame však viacerými vecami poriadne prekvapil. Jednou z nich bola absencia istého charakteru, ktorý mala stvárniť mladá herečka. Kto teda bola tá vystrihnutá postava z Avengers: Endgame a prečo sa vo filme nakoniec neobjavila?

Pozor: Článok obsahuje spoilery z filmu Avengers: Endgame!

tony stark iron man avengers: endgame i love you 3000
Zdroj: pinterest.com

Vystrihnutá postava z Avengers: Endgame

Ešte koncom minulého roka sme sa dozvedeli, že vo filme sa objaví aj mladá herečka Katherine Langford. Ľudia okamžite začali špekulovať o tom, akú postavu by si mohla hviezda seriálu 13 Reasons Why zahrať. Má veľkú rolu? Objaví sa len v jednej scéne? Bude podstatná pre budúcnosť MCU, alebo ju vo finálnom strihu prehliadneme? Nuž, ako potvrdila režisérska dvojica Russovcov, herečka vo filme mala úlohu, no nakoniec ju vystrihli.

katherine langford vystrihnutá postava z avengers: endgame
Zdroj: teenvogue.com

V rozhovore na podcaste HappySadConfused režiséri odhalili, že s herečkou Katherine Langford natočili scénu, v ktorej stvárňovala Morgan StarkTonyho dospievajúcu dcéru. Iron Man sa s ňou mal stretnúť vtedy, keď sa zmocnil Kameňov nekonečna a luskol prstami. Nápad bol taký, že Tony po výhre, ale súčasne aj samovražde, navštívil rovnaké miesto, v ktorom sa Thanos stretol s malou Gamorou na konci Infinity War. Ako vysvetlil jeden z režisérov, táto scéna by hrdinovi dodala vieru, že spravil správnu vec, no do filmu by sa už jednoducho nehodila:

„Keďže tieto filmy zaobchádzajú s mágiou, zámerom bolo, že Tonyho budúca dcéra mu odpustila a nechala ho odísť v mieri. Bol to celkom silný nápad. Bolo to už však priveľa nápadov v príliš komplikovanom filme.“

Mohlo by vás zaujímať: Aký tajný význam má veta „I Love You 3 000?“

avengers: endgame recenzia
Zdroj: space.com

Čo na to vravíte? Bolo podľa vás rozhodnutie odstrániť dospievajúci Morgan Stark v Tonyho vízii správne, alebo sa táto vystrihnutá postava z Avengers: Endgame do príbehu predsa len hodila? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -