Vývoj hier – Ako sa aktualizáciami postupne vyvíjajú naše najobľúbenejšie hry?

Nenechajte si ujsť

Vývoj hier – Ako sa postupne zlepšujú?

Aj keď to mnohokrát nechceme pripustiť, skoro všetky hry dostávajú pravidelné aktualizácie, ktoré ich stále posúvajú vpred. Veľakrát si pritom myslíme, že aktualizácie dobré nie sú. Dnes vás ale presvedčíme, že hry idú väčšinou správnym smerom a sú oveľa lepšie, ako boli na začiatku!

Counter-Strike: Global Offensive

CSko je dlhodobo najpopulárnejšou strieľačkou, no momentálne aj jednou z najkritizovanejších čo sa týka aktualizácií. Určite by bolo dobré si ukázať to, aké to bolo na začiatku v roku 2011 pri prvej beta verzii, a ako sa hra postupne rok po roku vyvíjala.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fjNhuvn8ksw]

League of Legends

League of Legends je jednou z hier, ktorá sa zmenila na nepoznanie. Ak si porovnáme verziu z roku 2009 a teraz, tak naozaj klobúk dole. Hra sa kompletne zmenila nie len graficky, no pribudli ďalšie skvelé veci ako nové postavy, itemy, mechaniky, spelly a pod., ktoré hru naozaj posunuli na iný level. Ak ste League of Legends začali hrať len pred nedávnom, určite si pozrite, ako táto hra vyzerala pred skoro desiatimi rokmi. Možno tomu ani neuveríte!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LhNG4my37QI]

Fortnite

Ako sa vyvíjala momentálne najdiskutovanejšia a najpopulárnejšia hra súčastnosti? Fortnite nezačal len v roku 2017 ako si väčšina myslí, no prvá ukážka tu bola už v roku 2011 a prvé video gameplayu v roku 2013. Myslím, že takýto Fortnite nikto z nás nepozná!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KyySPk2Oxps]

Player Unknown’s Battlegrounds

PUBG je ako samostatná hra na scéne len 2 roky, no aj tak berie jeden úspech za druhým. PUBG je najväčší konkurent Fortnite a už len z tohto videa je jasné prečo. PUBG spravilo za 2 roky samostatného pôsobenia neskutočný posun vpred, najmä čo sa týka grafického spracovania, no aj zvukov a samotného gameplayu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=aVUCSGlMSzc]

Našli ste tu svoju obľúbenú hru? Ak áno, tak čo hovoríte na jej pokrok? Už veríte tomu, že hry sa vyvíjajú dobrým smerom? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -