AKTUÁLNE: Človek údajne zomrel po konzumácii výživového doplnku, ktorý sa predáva aj na Slovensku

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Výživový doplnok údajne mohol zabiť človeka

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky publikoval informáciu ohľadom predchádzajúceho podnetu. Dňa 9. mája obdržali varovné oznámenie o podozrení na úmrtie po tom, čo daný človek konzumoval výživový doplnok.

Samotným predmetom obavy je produkt „HYDROXYCUT HARDCORE NEXT GEN obchodnej značky MUSCLETECHTM“ určený pre spotrebiteľov so záujmom o fitness a cvičenie. Dodávateľom nebezpečného výrobku je podľa UVZSR Nutribulk, S. L., Španielsko, pričom odberateľov je po celom svete neúrekom. Tovar sa vozí aj na Slovensko, pričom v oficiálnej informácií je ako odberateľ uvedená spoločnosť GymBeam s. r. o., Košice.

MUSCLETECH HYDROXYCUT HARDCORE NEXT GEN
Zdroj: bodyworld.sk

Nebezpečný výživový doplnok je v čase písania tohto článku stále v predaji vo viacerých obchodoch a e-shopoch, menovite nimi sú napríklad bodyworld.sk, aktin.sk, homegym.sk, shopbuilder.sk či fitness4u.sk.

Samotné oznámenie o podozrení na úmrtie po konzumácii tohto produktu zaslalo slovenským úradom Španielsko. V nadväznosti naňho Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky odporúča spotrebiteľom, aby predmetný nebezpečný výrobok nekupovali a už zakúpený neužívali.

Zdroj: UVZSR

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -