VIDEO: Neuveríte, koľko úsilia stálo natočenie tejto 4-sekundovej scény z filmu Rýchlo a zbesilo 9

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vznik scény z Rýchlo a zbesilo 9

Osem mesiacov príprav, štyri dni produkcie a tri zničené autá. Režisér Justin Lin nám prostredníctvom videa priblížil vznik 4-sekundovej scény z filmu Rýchlo a zbesilo 9. Šialenú akčnú sekvenciu ste mohli zaregistrovať v novej Super Bowl ukážke, kedy auto preletelo cez obchod a vletelo do nákladiaku. A to všetko za pomoci praktických efektov.

Na scéne pracovala viac ako stovka oddaných a talentovaných členov štábu. „Najlepšia práca na svete,“ napísal režisér. Deviata časť akčnej série zaparkuje do kín 27. mája 2021 a jej príbeh si pre nás pripravil hneď niekoľko zvratov. Dominic Toretto našiel dlho strateného brata Jakoba (John Cena) a Han záhadným spôsobom vstal z mŕtvych. A kto vie, možno sa naozaj vydáme aj do vesmíru…

Tešíte sa ďalšiu misiu našej obľúbenej „rodiny“, alebo vás séria omrzela po tretej časti? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -