Mark Wahlberg sa opäť spája s režisérom Petrom Bergom v prvom traileri na akčný thriller Mile 22!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kombinácia Wahlberg a Berg opäť hviezdi v prvom traileri na film Mile 22!

Peter Berg sa v posledných rokoch usvedčil ako talentovaný režisér, ktorý nás vie perfektne zasadiť do akcie a skvelo vyrozprávať udalosť podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala len nedávno. Medzi tieto filmy patria Lone Survivor, Deepwater Horizon a Patriots Day, ktoré dokonca mali Marka Wahlberga v hlavnej úlohe. Ten sa vďaka nim stal jeho dvorným hercom. V tejto spolupráci teda pokračujú dodnes, i keď teraz už s menšou zmenou.

Peter Berg nám tentoraz s Wahlbergom predstavuje film Mile 22, ktorý už nie je podľa skutočnej udalosti! O filme zatiaľ vieme len to, že budeme sledovať špeciálneho vládneho človeka, ktorý bude musieť preniesť policajného dôstojníka s citlivými vládnymi informáciami do druhej krajiny. Či sa mu to podarí zistíme až vo filme, no jedno je jasné. Čaká nás ďalšia dychberúca akčná jazda, na akú sme pri týchto dvoch pánoch už zvyknutí.

K Markovi Wahlbergovi sa tentoraz pripojí veľmi atraktívne obsadenie: John Malkovich, Lauren Cohan, Iko Uwais a Ronda Rousey. Mnohí fanúšikovia filmu The Raid sú teda veľmi šťastní, keďže práve tento projekt si vybral Iko Uwais ako svoj ďalší. Rovnako to platí aj pre fanúšikov The Walking Dead, keďže túto fanbase tu zastupuje práve Cohan, ktorú v seriáli môžete vídavať ako Maggie. Podarilo sa teda Bergovi a Wahlbergovi urobiť opäť niečo fantastické, aj napriek tomu, že už nepôjde o skutočnú udalosť? To sa v našich kinách dozvieme už 30. augusta!

Máte radi filmy Petra Berga s Markom Wahlbergom? Ste radi, že sa konečne vrhli aj na príbeh, ktorý nie je podľa skutočných udalostí? Ktorý film máte od nich zatiaľ najradšej? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -