Wakanda dostane vlastný seriál na Disney+ s režisérom MCU filmu Black Panther

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Ryan Coogler ostáva spolupracovať s Disney. Jeho mediálna spoločnosť Proximity podpísala exkluzívnu 5-ročnú zmluvu, ktorá tvorcovi umožní vyvíjať nové seriály pre Disney+. A táto dohoda má už aj nový projekt, z ktorého nedokážem skrývať nadšenie – seriál o kráľovstve Wakanda!

Oficiálny názov zatiaľ nepoznáme, ale jedno je isté. Čaká nás lepší a podrobnejší náhľad do technologicky najvyspelejšieho miesta na Zemi. Čo viac si môžu fanúšikovia MCU želať.

Wakanda seriál
Zdroj: orcaflotta.blog

Wakanda dostane vlastný Disney+ seriál

Výkonný predseda spoločnosti Disney Bob Iger uviedol, že Ryan Coogler je jedinečný rozprávač príbehov a jeho víziu opísal veľmi výstižne:

„Ryan Coogler je jedinečný rozprávač príbehov, ktorého vízia a rozsah z neho urobili jedného z najvýznamnejších filmárov svojej generácie. Ryan s filmom Black Panther priniesol do života priekopnícky príbeh a ikonické postavy skutočným, zmysluplným a nezabudnuteľným spôsobom. Sme nadšení, že môžeme upevniť naše vzťahy, a tešíme sa na ďalšie skvelé príbehy s Ryanom a jeho tímom.“

Wakanda seriál
Zdroj: traveler.marriott.com

Coogler odhalil vývoj viacerých projektov

Na margo novej exkluzívnej spolupráce sa vyjadril aj Coogler, ktorého slová sú ešte viac potešujúce:

„Je mi cťou byť partnerom spoločnosti The Walt Disney Company. Spolupracovať s nimi na filme Black Panther bolo pre mňa splneným snom. Teší nás, že prostredníctvom platformy Disney+ budeme rásť a budovať vzťah s publikom po celom svete. Sme obzvlášť nadšení, že náš prvý krok bude v spolupráci s Kevinom Feigem, Louisom D’Espositom, Victoriou Alonso a ich partnermi v štúdiu Marvel, kde s nimi budeme úzko spolupracovať na vybraných MCU seriáloch pre Disney+. Už sme vo vývoji niektorých projektov, ktorých sa nevieme dočkať.“

Coogler naznačuje prácu na viacerých MCU projektoch, nie len na sérii o Wakande. Dohoda tiež umožňuje spoločnosti Proximity vyvíjať seriály aj pre ďalšie divízie spoločnosti Disney. Takže sa máme na čo tešiť a nezabúdajte, že ešte pred tým dorazí plánované pokračovanie Black Panther 2 s momentálnym dátumom vydania 8. júla 2022. Alebo sa seriálu o Wakande dočkáme ešte skôr? S príchodom ďalších aktualizácií vás budeme o všetkom informovať.

Tešíte sa na nový MCU seriál, ktorého stredobodom pozornosti bude Wakanda? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -