Tvorca seriálu Breaking Bad chce, aby sa Walter a Jesse ukázali v Better Call Saul! Ako vyzeralo ich stretnutie po 10 rokoch?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Walter a Jesse v Better Call Saul?

Štvrtá séria spin-off seriálu Better Call Saul sa nezadržateľne blíži, zatiaľ čo sa jej tvorcovia stále pokúšajú o cameo Waltera White a Jesse Pinkmana. Je možné, že sa tam toto legendárne duo zo seriálu Breaking Bad niekedy mihne? Nuž, tvorca a scenárista oboch týchto seriálov, Vince Gilligan sa o to snaží už nejaký ten piatok. O potencionálnom objavení sa Waltera a Jesseho v Saul sa rozrozprával v rozhovore s portálom Entertainment Weekly:

„Zúfalo chcem, aby sa obaja ukázali v Better Call Saul. Peter [Gould] to chce, scenáristi to chcú. herci to chcú.“

Vince ďalej poznamenal, že by mu obyčajné cameo nestačilo. Vraj čakali dostatočne dlho, a tak musí postavám vytvoriť veľmi dobrý dôvod na to, aby sa museli vrátiť.

vtipné momenty z natáčania seriálu Breaking Bad
Zdroj: wall.alphacoders.com

K tejto veci sa vyjadril aj samotný herec Aaron Paul, ktorý stvárnil zlomeného Jesseho:

„Pokiaľ by sa Vince rozhodol dať Jesseho do Better Caul Saul, bude to kvôli nejakému dôvodu. A tento dôvod bude pre mňa veľmi uspokojivý.“

Aaron taktiež dodal, že Vinceovi plne dôveruje. Vraj by to neurobil iba kvôli tomu, aby uspokojil fanúšikov. Určite by to malo nejaký účel. A pokiaľ by tento účel našiel, Aaron (Jesse) by sa v seriáli určite rád ukázal. A práve tieto slová nám dávajú stále väčšiu a väčšiu nádej, že Waltera a Jesseho ešte raz uvidíme…

Stretnutie po 10 rokoch a fotky, ktoré musíte vidieť

Pokiaľ vám seriál Breaking Bad tak veľmi chýbal, tieto fotky by vás mohli aspoň na chvíľu uspokojiť. Totižto, táto legendárna dráma oslavuje tento rok 10. výročie od svojho vzniku. A práve pri tejto príležitosti sa obsadenie seriálu opäť stretlo a zapózovalo pre najnovšie vydanie časopisu EW. Ako sa všetci herci za tých 10 rokov zmenili?

Better Call Saul sa hlási so štvrtou sériou

Obľúbený spin-off seriál Better Call Saul už onedlho príde so svojou štvrtou sériou. Stanica AMC sa tak hlási s novým plagátom pre najnovšie epizódy. Pokiaľ si chcete niečo prečítať o produkcií štvrtej série, stačí kliknúť na tento odkaz!

Better Call Saul
Zdroj: flickeringmyth.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -