Walter Sky prináša temnú novinku ‘Devil’s Nest’, ktorú sprevádza ohromujúci vizuál!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Raper a producent Walter Sky nás prednedávnom ohromil svojou premiérovou skladbou ‘Rolling Loud’. Počas letných mesiacov mal Walter Sky možnosť nahrať novinku, ktorá sa nesie v temnom štýle, pričom ju sprevádza temný, až priam hororový videoklip. Skladba ‘Devil’s Nest’ je prezentovaná, aký možný dopad môže mať na človeka izolácia vo forme myšlienok.

“Skladbu som sa snažil napísať z pohľadu izolovaného človeka, ktorého jediné vykúpenie je nájsť vieru v seba, pričom sa v nej nájdu aj odkazy na náboženstvá. Nejde o motivačnú skladbu, ale skôr o obraz, ktorý som sa snažil vyhotoviť v umeleckom štýle.” dodáva Walter Sky.

Videoklip vyobrazuje osobu v izolovanej miestnosti, pričom spája rôzne umelecké prvky, ktoré dotvárajú obraz temnej stránky, na ktorú skladba poukazuje. Skladba sa dočkala oficiálneho vydania 17. Augusta na YouTube kanáli hudobníka, pričom sa čoskoro dočká aj vydania na všetkých streamovacích platformách!

Zdroj: TS Walter Sky

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -