Nové meno na hudobnej scéne – Walter Sky a jeho debut Rolling Loud so zaujímavým vizuálom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Meno Walter Sky je síce nové, no budeme o ňom ešte veľa počuť! Mladý hudobník a producent z Bratislavy nám prináša svoj premiérový song, ktorý nesie názov Rolling Loud. Celá produkcia sa nesie v trocha agresívnejšej forme no s precíznym frázovaním, čomu nasvedčuje aj samotný videoklip. Ten ukazuje dve strany mince našej spoločnosti, kriminálnu a legálnu.

„Rolling Loud má ukázať príbeh ľudí, ktorí boli nútení zájsť na dráhu kriminality, pričom je rozprávaný z pohľadu kriminálnika. Vo videoklipe môžeme ale taktiež vidieť časť v kostole, ktorá vyobrazuje to, že za naše hriechy väčšinou nesú konsekvencie druhí ľudia“, objasňuje Walter Sky.

Jeho tvorbu však nájdete už aj na platformách ako sú Spotify, Apple Music alebo YouTube. Momentálne má interpret vydaných 10 songov, pričom sa nebojí zájsť do iných žánrov. Pre informácie ohľadom pripravovaných projektov Vám odporúčame sledovať sociálne siete pod nicknamom @walterskyofficiall.

Walter Sky – Rolling Loud
Zdroj: Walter Sky

„Momentálne mám rozrobený ďalší song, ku ktorému by som chcel priniesť zaujímavý vizuál a taktiež tým, že si letné mesiace užívam najviac z roku, tak by som chcel priniesť aj niečo, čo žánrovo osvieži ľudí“, uzatvára Walter Sky.

Zdroj: TS Walter Sky

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -