Poznáme dátum vydania seriálu WandaVision. Smutnou správou ale je, že si ho pozrieme až v roku 2021

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Seriál WandaVision bude prvým Marvel seriálom, ktorý vyjde na Disney+ a teda bude mať spojitosť s filmami. Tešili sme sa, že keď sme tento rok nevideli žiaden film, vychutnáme si aspoň seriály, no ako sa ukázalo, ani to sa nestane skutočnosťou. Poznáme teda dátum vydania seriálu WandaVision, ktorý si ale tento rok už pozrieť nestihneme.

WandaVision pôvodne nemal byť prvým seriálom. Podarilo sa mu ale predbehnúť seriál The Falcon and The Winter Soldier, ktorý mal mať toto prvenstvo. Ten mal však isté problémy s produkciou, keďže mal nakrúcať napríklad aj u našich susedov v Českej Republike. Všetko ale pokazil koronavírus a tak sa jeho natáčanie pozastavilo a seriál tak prišiel o prvenstvo.

trailer wandavision
Zdroj: collider.com

Dátum vydania seriálu WandaVision

WandaVision si tak vydobyl prvenstvo, aj keď to nebude už tento rok. To značí, že rok 2020 by sme mohli nazvať aj akýmsi nešťastným rokom pre štúdio Marvel a celé MCU. V tomto roku totižto nevyšiel a ani už nevyjde žiaden seriál alebo film. Dobrou správou však je, že na WandaVision si počkáme už len zhruba dva mesiace, pretože nám bolo oznámené, že seriál vyjde 15. januára 2021.

Dátum vydania sme sa dozvedeli cez sociálne siete a ako to vyzeralo si môžete pozrieť pod týmto odstavcom. S dátumom nám teda štúdio ukázalo aj nový interaktívny plagát, ktorý nám v podstate ukázal akési „momentky“ zo seriálu. Vidieť na ňom môžeme hlavné postavy seriálu, Wandu a Visiona, ktorých si opäť zahrajú herečka Elizabeth Olsen a herec Paul Bettany.

Je teda naozaj sklamaním, že nám Marvel tento rok nepriniesol žiadne projekty. Ak sa na to ale pozrieme z tej dobrej stránky, ak sa na ďalší rok situácia vo svete zlepší, vychutnáme si možno najlepší Marvel rok. Naplánované sú totižto 4 filmy a keď sa všetko vydarí, vyjde aj 5 seriálov, pričom k dvom už spomínaným by sa mali pridať aj seriáli Loki, What If…? a Hawkeye.

Tešíte sa, že už poznáme presný dátum vydania seriálu? Vadí vám, že ho uvidíme až v roku 2021? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -