KVÍZ – V ktorom období zo seriálu WandaVision by si mal/a žiť? Otestuj sa a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

WandaVision kvíz

Seriál WandaVision je prvý Marvel seriál, ktorý patrí aj do MCU. Tento zábavný, no taktiež tajomný projekt bol jazdou plnou emócií a teraz sa schýlil ku koncu. Seriál je známy svojim sitkomovým zobrazením a inšpiroval sa sitkomami z 50. až 90. rokov minulého storočia a tiež z 21. storočia. My sme si pre vás pripravili WandaVision kvíz, v ktorom zistíte, v ktorom z týchto období zo seriálu by ste mali žiť.

V seriáli sa dostávame do sitkomového mesta zvaného Westview, ktoré sa nachádza v New Jersey. Stretávame sa s jeho obyvateľmi, ktorých spoznávame v každej epizóde. Tiež sa ale stretávame s organizáciou S.W.O.R.D. a jej členmi, ktorí skúmajú podozrivé silové pole zvané Hex. Toto silové pole obklopuje práve mestečko Westview. Viac o organizácii S.W.O.R.D. sa dočítate v tomto článku.

trailer wandavision
Zdroj: collider.com

Seriál WandaVision

Seriál vytvoril Jac Schaeffer a o réžiu sa postaral Matt Shakman. Hlavné postavy v seriálu sú Avengeri Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), ktorí sa snažia žiť idylický manželský život na predmestí. V ich susedstve okrem nich žijú aj ďalší obyvatelia, napríklad Agnes (Kathryn Hahn), Herb (David Payton) a neskôr aj ich dve deti – Tommy a Billy.

Okrem týchto postáv máme v seriáli aj členov organizácie S.W.O.R.D., z ktorých najčastejšie vídame kapitánku Monicu Rambeau (Teyonah Parris) a riaditeľa Tylera Haywarda (Josh Stamberg). V seriáli sú aj dve staré známe MCU postavy – agent Jimmy Woo (Randall Park) a astrofyzička Darcy Lewis (Kat Dennings). Seriál vychádza na streamovacej platforme Disney+.

seriál wandavision
Zdroj: twitter.com

Kvíz

Čo vám vyšlo v kvíze? Bolo to 21. storočie, 80. roky alebo dokonca 50. roky? Podeľte sa s vaším výsledkom kvízu na sociálnych sieťach!

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -