War Machine sa ukáže v seriáli The Falcon and the Winter Soldier. Pripraví to pôdu pre jeho vlastný seriál?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvý MCU seriál WandaVision žne po prvých štyroch epizódach veľký úspech a diváci sa po pozretí vždy tešia na ďalšiu epizódu. Najbližšiu epizódu si pozrieme už tento piatok. V marci sa ale dočkáme ďalšieho seriálu, ktorý mal byť pôvodne vydaný ako prvý.  Týmto seriálom bude The Falcon and the Winter Soldier, v ktorom sa podľa nových správ objaví aj postava War Machine.

Ako bolo spomenuté, seriál The Falcon and the Winter Soldier mal vyjsť ako prvý MCU seriál ešte minulý rok, no pre koronavírus sa natáčanie posunulo a tak sa posunul aj dátum jeho vydania. Našťastie sa seriál dokončil a my sa ho dočkáme už čoskoro. Seriál bude zameraný na superhrdinov Falcona a Winter Soldiera, ktorí sa snažia ďalej niesť odkaz Captaina Americu.

The Falcon and The Winter Soldier
Zdroj: exactdn.com

Tieto postavy si opäť zahrajú herci Anthony Mackie (Sam Wilson/Falcon) a Sebastian Stan (Bucky Barnes/Winter Soldier). Tešiť sa môžeme aj na staršie postavy, ktoré si zopakujú herci Daniel Bruhl (Baron Zemo), Emily VanCamp (Sharon Carter) a Georges St-Pierre (Batroc the Leaper). Dočkáme sa aj nováčika, ktorým bude herec Wyatt Rusell (John Walker/U.S. Agent).

War Machine v seriáli The Falcon and the Winter Soldier

Podľa najnovších informácií sa v seriáli ale ukáže aj ďalší Avenger, ktorým je James „Rhodey“ Rhodes, známy aj ako War Machine. V jednom z rozhovorov to potvrdil sám Don Cheadle, ktorý túto postavu hrá už dlhé roky. Najprv vravel o tom, aké to je zábavné, že sa superhrdinovia stretávajú v rôznych Marvel projektoch. Následne na to potvrdil svoju účasť v tomto seriáli:

„Je to vážne zábavné a zaujímavé a má to podľa predstáv úplne otvorený koniec – môže to ísť kamkoľvek. Je to skvelé, nemôžem sa dočkať toho, kedy sa dostanem do miestnosti so scenáristami a vymyslíme, ako všetky tie veci (prepojenie Armor Wars s MCU) urobiť. Viete, Rhodey sa ukáže vo Winter Soldierovom a Falconovom seriáli. Takže toho môže byť naozaj veľa.“

Herec ale neprezradil, aká veľká bude jeho rola v seriáli. Mohlo by ísť o menšiu rolu alebo dokonca len o cameo v nejakej epizóde, no môže sa stať, že v seriáli bude mať väčšiu úlohu. Bucky, Sam a Rhodey majú niekoľko spoločných vecí, preto niet divu, že budú v jednom seriáli. Všetci traja sú vojaci, ktorí akosi stratili blízkeho človeka – Rhodey stratil Tonyho Starka a Bucky so Samom Steva Rogersa.

A z Rhodeyho a Sama bolo vo filme Avengers: Infinity War cítiť, že sa z nich pomaly stávajú priatelia. Avšak Rhodey nemusí byť nutne na ich strane. Ako vojak oddaný štátu, ktorý vo filme Iron Man 3 chránil štát ako Iron Patriot, by mohol byť práveže na strane nového Captaina Americu – Johna Walkera, známeho aj ako U.S. Agent, ktorého vláda vybrala ako náhradu za Steva Rogersa.

The Falcon and The Winter Soldier
Zdroj: sea.ign.com

War Machine a jeho vlastný seriál Armor Wars

Aká bude rola Dona Cheadla, to zatiaľ nevieme. Tento seriál by ale mohol pripraviť pôdu pre jeho vlastný seriál Armor Wars. O seriáli toho tiež veľa známeho nie je, no predpokladá sa, že pôjde o vojnu medzi Jamesom Rhodesom a zlodejmi, ktorí budú chcieť použiť Starkove vynálezy a obleky na vojenské účely. Niečo podobné sme mohli vidieť napríklad v Iron Manovi 2.

Ak by Falconovi a Winter Soldierovi pomohol War Machine v ich seriáli, je potom možné, že mu oni pomôžu v jeho seriáli. Na Armor Wars si zatiaľ ale ešte počkáme a zatiaľ sa môžeme tešiť na seriál The Falcon and the Winter Soldier. Jeho prvá epizóda by mala vyjsť 19. marca 2021, hneď po skončení seriálu WandaVision, na streamovacej platforme Disney+.

Tešíte sa na nový seriál The Falcon and the Winter Soldier? Čo vravíte na to, že sa tam objaví herec Don Cheadle ako War Machine? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: comicbook.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -