Batman Ninja v podobe Anime k nám dorazí už onedlho! Čo máme od ambiciózneho projektu Warner Bros. čakať?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nakoľko sa nám blíži Comic Con, tentokrát v New Yorku, znamená to len veľa skvelých správ z filmového sveta. Určite sa na scénu dostanú niektoré nadchádzajúce projekty, o ktorých ešte moc nevieme. Jedným z nich je animovaný film Batman Ninja, ktorý sa nám predstaví v podobe celovečerného anime. Pod svojimi krídlami ho má filmové štúdio Warner Bros., takže aj z toho dôvodu sa určite môžeme pripraviť na dávku animovanej akcie!

New York Comic Con prichádza!

Japonská pobočka tohto štúdia sa jednoducho rozhodla, že do populárnej Anime podoby prinesú aj všetkými uznávaného temného rytiera. Takto znie oficiálny popis panelu na spomínanej akcii – už 5. októbra:

„Spoločnosť Warner Bros. Japan a Warner Bros. Home Entertainment sa budú zaoberať ich novým animovaným dielom Batman Ninja, veľkolepý a úplne nový anime film v roku 2018. Budte medzi prvými, kto sa dozvie o premiére tohto farebného zážitku s veľkolepými postavami. Taktiež sa predstaví niekoľko osobností, medzi ktorými bude režisér Jumpei Mizusaki, dizajnér Takashi Okazaki, scenárista Kazuki Nakashima a scenáristi v anglickom jazyku Leo Chu a Eric Garcia.“

Batman: Gotham Knight z roku 2008, zdroj: dogomovies

Pre upresnenie, toto nie je prvýkrát, čo sa Bruce Wayne objaví v animovanej podobe. Poprvýkrát sa tak stalo už v roku 2008 pri filme Batman: Gotham Knight. V tom čase to bol úspech, nakoľko tento počin vyplnil priepasť medzi filmami Batman začína a Temný rytier.

Vedieť len informáciu o tom, že sa Batman Ninja objaví v roku 2018 je naozaj málo. To by sa však mohlo už čoskoro zmeniť a k nám sa dovalí veľký počet noviniek. Jednou z nich je napríklad aj ďalší animovaný film z produkcie Warner Bros. a tým je projekt Teen Titans GO!, taktiež naplánovaný na rok 2018. Comic Con nám toho prinesie určite viac a všetko to vypukne už budúci týždeň!

ZDROJNYCC

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -