AKTUÁLNE: Warner Bros. opäť odložil premiéru filmu Tenet. Tentokrát je to ešte horšie

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Warner Bros. odkladá premiéru filmu Tenet

V dobe koronavírusu, kedy kiná po celom svete len tak tak prežívajú, sme dúfali, že ich práve novinka režiséra Christophera Nolana zachráni. Avšak v štúdiu Warner Bros. sa rozhodli, že premiéru filmu Tenet odložia na neurčito. Tenet mal pôvodne prísť do kín 17. júla a odvtedy bol dva razy posunutý. Dátum 12. august vyzeral nádejne, avšak opak je pravdou. Pre štúdio je to jednoducho príliš veľký finančný risk.

Tenet
Zdroj: imdb.com

Mnoho kín po celom svete je stále zatvorených a tie, ktoré sú otvorené, sa ľudia boja navštevovať. Pre kiná a filmový trh je to komplikovaná situácia, z ktorej sa ťažko hľadá východisko. Tenet je diskutabilne najočakávanejším blockbusterom roka 2020 a jediným filmom, ktorý by ľudí po celom svete presvedčil, aby kinosály navštívili. S jeho odkladom to vyzerá pre kiná opäť o niečo depresívnejšie.

Warner Bros. si jednoducho nemôže dovoliť, aby bol film s rozpočtom, ktorý presahuje 200 miliónov dolárov, prepadákom. Kedy sa filmu dočkáme, je otázne. Voľba nového dátumu premiéry bude zložitá. Všetko bude závisieť od stavu, v akom sa budú kiná a najmä svet nachádzať. V tom najhoršom scenári bude Tenet posunutý až na budúci rok. O najnovších informáciách ohľadom premiéry Tenetu vás budeme včas informovať.

Kedy predpokladáte, že Warner Bros. film Tenet konečne vypustí? 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -