Ubisoft ponúka hackerskú hru Watch Dogs 2 úplne zadarmo. Ako a kedy sa bude dať získať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už o pár dní budete mať možnosť si doplniť zbierku série Watch Dogs, a to úplne zadarmo. Pôvodná hra Watch Dogs z roku 2014 sa od svojho vydania objavila dostupná bezplatne na stiahnutie hneď na niekoľkých platformách. Vydavateľ Ubisoft ju už niekoľkokrát ponúkal na svojom obchode Uplay.

V marci sa dala bezplatná kópia zaobstarať aj na Epic Games Store, ktorý pravidelne ponúka hry zadarmo. Pozorní hráči tak originálnu hru už určite vlastnia. Síce sa nikdy nedočkala vysneného úspechu popri sérii, akou je napríklad Grand Theft Auto, no vývojári to skúsili ešte raz. Svoje originálne nápady pretvorili do pokračovania Watch Dogs 2.

Watch Dogs
Zdroj: trustedreviews.com

Ubisoft ponúkne Watch Dogs 2 zadarmo

Osobne som si návrat do hackerského sveta náramne užil. Veľký otvorený svet zasadený do amerického San Francisca ponúka množstvo zábavy a technologických vymožeností. Hackovanie sa od predchádzajúcej časti dostalo na novú úroveň, pribudla možnosť 3D tlače zbraní a vybavenia i zaujímavá implementácia sociálnych sietí.

Titul Watch Dogs 2 jednoducho stojí za skúšku aj pokiaľ nie ste fanúšikmi prvej časti. A teraz máte tú najlepšiu príležitosť, pretože Ubisoft ponúka hru úplne zadarmo. Vydavateľ oznámil, že si hráči budú môcť zaobstarať bezplatnú kópiu počas vysielania Ubisoft Forward, na ktorom spoločnosť bližšie predstaví svoje nadchádzajúce herné tituly. Ako a kedy teda môžete hru získať?

Online vysielanie Ubisoft Forward prebehne už túto nedeľu, 12. júla. Prezentácia bude trvať od 21:00 do 21:45 lokálneho času. Ubisoft informuje o tom, že Watch Dogs 2 bude dostupný „kedykoľvek medzi Trackmaniou a koncom hlavnej šou,“ čo znamená, že Trackmania bude asi jednou z prvých predstavených hier. Nezabudnite si vytvoriť Uplay účet, keďže do jeho knižnice vám titul pribudne.

Diváci šou budú môcť získať aj iné ceny od Ubisoftu prostredníctvom odpovedí na kvízové otázky počas vysielania. Prezentácia Ubisoft Forward nám predstaví očakávané tituly na konzoly novej generácie – PlayStation 5 a Xbox Series X. Nepochybne sa tak môžeme tešiť na bližšie predstavenie titulov Assassin’s Creed: ValhallaWatch Dogs: Legion.

Pokračovanie Watch Dogs: Legion

Práve Watch Dogs: Legion bude ďalším prídavkom do série, takže rozdávanie predchádzajúcej časti zadarmo je výborným marketingovým ťahom. V pokračovaní sa pozrieme do priam dystopického Londýna, ktorý je ovládaný a prísne sledovaný vládou. Veľkým krokom v hrateľnosti bude možnosť ovládania akéhokoľvek NPC, ktorých si budeme môcť rekrutovať do svojej hackerskej skupiny DedSec.

Hra mala pôvodný dátum vydania naplánovaný ešte na marec 2020, no nakoniec bola presunutá na ešte nešpecifikovaný dátum. Už o pár dní sa tak nepochybne dozvieme nový dátum vydania, pozrieme si ďalšie zábery priamo z hry a popritom dostaneme kópiu Watch Dogs 2 zadarmo.

Plánujete navštíviť otvorený svet San Francisca? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -