Watch Dogs: Legion si teraz môžeš zahrať do konca tohto víkendu úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Skvelá správa pre všetkých hráčov. Minuloročná akčná-adventúra Watch Dogs: Legion od vývojárskeho štúdia Ubisoft je oddnes hrateľná úplne zadarmo. Bohužiaľ, na vyskúšanie máš len len 4 dni do 29. marca 2021.

Hra bude dostupná na konzolách Xbox a PlayStation. Nájdeš ju taktiež v obchodoch Ubisoft a Epic Games, takže si na svoje prídu aj používatelia PC.

Watch Dogs: Legion teraz ponúka zadarmo bezplatnú skúšobnú verziu

Ubisoft v tejto špeciálnej 4-dňovej skúšobnej verzii odomkol prístup ku všetkým charakterom. Tie budú na teba čakať v oboch režimoch, či už skúsiš sólo kampaň alebo nový online režim proti ďalších hráčom.

Počas víkendu sa teda nudy báť nemusíš, nakoľko budeš môcť preskúmať až polovicu z ôsmych štvrtí Londýna, vrátane City of London alebo Islington & Hackney. Dej je však obmedzený a v kampani sa maximálne dostaneš po misie pred príchodom jedného z hlavných antagonistov príbehu Skye Larsen.

Hra si pri oboch režimoch (offline kampaň, online) vyžaduje pripojenie na internet. PlayStation hráči musia mať pre online režim predplatené PlayStation Plus. Čo sa týka hráčov konzol Xboxu, prístup do online režimu vyžaduje Xbox Network (nový názov pre Xbox Live).

Ubisoft Watch Dogs: Legion
Zdroj: godisageek.com

Ubisoft ponúka až 50 % zľavu

  • Xbox One, Xbox Series X/S: od 12. marca15. apríla zľava 50 % na Standard edíciu a 25 % na Ultimate edíciu.
  • PS4, PS5: od 25. – 31. marca zľava 50 % na Standard edíciu a 25 % na Ultimate.
  • Ubisoft Store: od 25. marca9. apríla zľava 50 %  na Standard edíciu. Gold a Ultimate majú 25 %  zľavu.
  • Epic Games Store: od 25. marca 8. apríla zľava 50 % na všetky tri edície Standard, Gold a Ultimate.
  • Google Stadia: od 25. – 29. marca zľava 50 % na všetky tri edície Standard, Gold a Ultimate. Season Pass je v 25 % zľave.

Hru dokonca čaká niekoľko aktualizácií a koncom apríla bude popri novej misii k dispozícii aj charakter Mina, ktorá dokáže ovládať myseľ. V máji do hry Ubisoft pridá nové PvP režimy – Extraction, Invasion, Tactical Op a Project Omni. Vylepšenie dorazí aj koncom júla v podobe DLC Watch Dogs: Legion Bloodline. V auguste sa dočkáš charakteru Darcy z hernej série Assassin’s Creed.

Skúsiš si zahrať minuloročný hackerský hit Watch Dogs: Legion, ktorý bude zadarmo počas celého víkendu? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: ubisoft.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -