Strýko Fester aj Christina Ricci sa ukazujú v novom traileri na seriál Wednesday, ktorý nám sľubuje veľkú dávku temnoty

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Keď sa povie Tim Burton, každý vie, že nás čaká temný projekt so svojským humorom. Inak to nebude ani pri seriáli, ktorý sa zameria na dcéru najznámejšej strašidelnej rodiny. Seriál Wednesday dostal oficiálny trailer, v ktorom sa nám ukazujú dve dôležité postavy. Ide o strýka Festera a o Marylin Thornhill, postavu, ktorú si zahrá bývala Wednesday.

Hovoríme o Christine Ricci, ktorá si Wednesday Addams zahrala v 90. rokoch v dvoch filmoch o rodine Addamsovcov. V novom seriáli si ju už však nezahrá, keďže ju nahradí mladá vychádzajúca hviezda Jenna Ortega. Čo sa týka zvyšku jej rodiny, tú si zahrajú Luis Guzmán (Gomez Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams) a Isaac Ordonez (Pugsley Addams).

Oficiálny trailer na seriál Wednesday

Doterajšie zábery nám ukázali, že pôjde o najtemnejšie prevedenie tejto strašidelnej rodiny. Oficiálny trailer nám to len potvrdzuje. Wednesday sa ocitá v novej škole, ktorá je opradená tajomstvami a nebezpečím, ktoré zažije na vlastnej koži. Mladé dievča s bledou pleťou (pretože má alergiu na farby) si bude musieť dať pozor, aby zostalo vôbec nažive.

Nové zábery nám ukazujú aj strýka Festera, ktorého si zahrá Fred Armisen. A na konci traileru sme mohli dokonca vidieť aj Christinu Ricci, čo určite potešilo skalných fanúšikov posledných hraných filmov o tejto rodine. Či jej rola bude kladná alebo záporná ešte nevieme, dozvieme sa to až 23. novembra, kedy osemdielny seriál vyjde na Netflixe. Dovtedy si môžete prečítať aspoň oficiálnu synopsu seriálu:

„Nadprirodzená mysteriózna komédia o dospievaní sa zameriava na Wednesday Addamsovú a jej stredoškolské roky na Nevermore Academy, kde sa pokúša ovládnuť svoje psychické schopnosti, zastaviť príšerné vyvražďovanie obyvateľov mesta a vyriešiť nadprirodzenú záhadu, ktorá ovplyvnila jej rodinu pred 25 rokmi – a to všetko pri orientovaní sa v jej nových vzťahoch.“

Čo hovoríte na oficiálny trailer? Bude Jenna Ortega rovnako dobrá Wednesday ako Christina Ricci, ktorá si v seriáli tiež zahrá?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -