Čiernobiely horor Werewolf by Night sa nepodobá ničomu, čo sme doteraz od štúdia Marvel videli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Štúdio Marvel si tento rok pre nás prichystalo aj halloweenský špeciál. Pôjde o špeciál s názvom Werewolf by Night, na ktorý sme konečne dostali aj nejaký ten trailer. Z prvých záberov je ale jasné, že nejde o nič, čo sme doteraz mohli vidieť v seriálovo-filmovom vesmíre. A nejde len o čiernobielu farbu obrazovky, ale aj o štýl natáčania, ktorý sa podobá na naozaj staré hororové filmy.

V špeciáli si hlavnú úlohu vlkolaka menom Jack Russell zahrá Gael García Bernal. Elsu Bloodstone si zahrá Laura Donnelly a v seriáli sa má objaviť aj postava menom Dr. Theodore „Ted“ Sallis/Man-Thing, no ešte stále nevieme, kto si ju zahrá. Ďalej sa ukážu aj herci Al Hamacher, Harriet Sansom Harris, Daniel Watts, Eugenie Bondurant a Kirk Thatcher.

Werewolf by Night trailer

Čiernobiely trailer nám predvádza naozaj niečo, čo sme doteraz v MCU nevideli. Ukážka nám ukazuje niekoľkých zvláštnych ľudí, pričom jedným z nich je aj hlavná postava vlkolaka. Ide o závod, v ktorom je cieľom na konci noci zostať nažive. Čakať môžeme rôzne monštrá, napríklad aj upírov. Elsa Bloodstone totiž nebude iba obyčajný človek, ale rovno Vampire by Night.

Čo sa týka samotnej postavy, tá je priamo spojená s iným Marvel superhrdinom, ktorý mal nedávno svoj debut na malej obrazovke – Moon Knightom. Zahral si ho tam Oscar Isaac. Obaja boli na stránkach komiksov veľkými rivalmi. Zatiaľ je otázne, či sa tam táto postava avatara boha mesiaca ukáže alebo či ich krátky film nejako prepojí. Možno sa to dozvieme 7. októbra 2022 na Disney+, kedy špeciál vyjde.

Pozriete si tento atypický Marvel projekt? Zaujal vás svojimi netradičnými črtami?

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -