West a Ward sú späť ako Batman a Robin!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

a na na na na na na na … BATMAN A ROBIN! Pamätáte si túto slávnu zvučku? Pokiaľ nie, pomôžem Vám. Písal sa rok 1966, a po meste Gotham behal Batman (Adam West) s namaľovaním obočím na maske, a Robin (Burt Ward). DC sa rozhodlo, že poteší všetkých fanúšikov tejto TV Show , a spraví nový animovaný film na štýl toho zo 60 rokov.

O tom, že DC robí najlepšie komiksové animáky nieje reč. Predsa pred nedávnom vyšiel Batman : The Killing Joke, ktorý sa mi mimochodom nehorázne páčil. Pokiaľ vám nesadla jeho temná atmosféra, Return Of The Caped Crusaders bude niečo pre vás. Film bude oveľa komickejší a prekvitá žiarivými farbami.

Ak sa na tento nostalgický kúsok tešíte, určite si nezabudnite pozrieť prvý trailer.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5r6a8bOahFQ&w=560&h=315]

V traileri sa nám krásne ukázali záporáci, čož Joker, Pinguin, Riddler a Catwoman. No čo, tešíte sa? Film bude dostupný v digitálnej forme už 11. októbra a na Blu-ray 1. Novembra.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -