Filmy

West a Ward sú späť ako Batman a Robin!

a na na na na na na na … BATMAN A ROBIN! Pamätáte si túto slávnu zvučku? Pokiaľ nie, pomôžem Vám. Písal sa rok 1966, a po meste Gotham behal Batman (Adam West) s namaľovaním obočím na maske, a Robin (Burt Ward). DC sa rozhodlo, že poteší všetkých fanúšikov tejto TV Show , a spraví nový animovaný film na štýl toho zo 60 rokov.

O tom, že DC robí najlepšie komiksové animáky nieje reč. Predsa pred nedávnom vyšiel Batman : The Killing Joke, ktorý sa mi mimochodom nehorázne páčil. Pokiaľ vám nesadla jeho temná atmosféra, Return Of The Caped Crusaders bude niečo pre vás. Film bude oveľa komickejší a prekvitá žiarivými farbami.

Ak sa na tento nostalgický kúsok tešíte, určite si nezabudnite pozrieť prvý trailer.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5r6a8bOahFQ&w=560&h=315]

V traileri sa nám krásne ukázali záporáci, čož Joker, Pinguin, Riddler a Catwoman. No čo, tešíte sa? Film bude dostupný v digitálnej forme už 11. októbra a na Blu-ray 1. Novembra.

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár