Dočká sa populárny Westworld aj 3. série? Stanica HBO dáva fanúšikom to, čo chcú!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Asi rok a pol dozadu nám bola predstavená prvá epizóda nového seriálu od stanice HBO. Netrvalo to dlho a Westworld doslova pohltil milióny fanúšikov. Múdry scenár, talentovaní tvorcovia a neuveriteľní herci – to všetko nám ponúkol seriál Jonathana Nolana a Lisy Joy. Po celosvetovom úspechu a poslednej epizóde prvej série bolo jasné, že Westworld sa dočká predĺženia, v ktorom bude príbeh ešte veľkolepejší. Druhá séria sa začala vysielať len prednedávnom, pričom zatiaľ stihli vyjsť už 2 skvelé epizódy, s ktorými sú diváci nesmierne spokojní. Ak sa radíte medzi fanúšikov Westworldu, máme pre vás ďalšie skvelé správy. HBO totižto oznámilo 3. sériu!

Druhá séria seriálu Westworld sa odhaľuje v šokujúcom novom traileri!
Zdroj: comingsoon.net

Westworld 3. séria

Áno, je to tak. Populárny seriál Westworld bol oficiálne predĺžený a dostane 3. sériu. „Bolo mi nesmiernym potešením pracovať s obzvlášť talentovanými menami ako Jonathan Nolan a Lisa Joy, rovnako ako s ich skvelým obsadením a štábom,“ povedal Casey Bloys, prezident HBO Programming. „Od kvalitného storytellingu až po dychberúce vizuály, už teraz sa nevieme dočkať, kam nás ďalšia kapitola zavedie.“

HBO sa krátko po premiére Westworldu presvedčilo o jeho kvalite – o tej vypovedali neuveriteľne kladné reakcie a veľké čísla. Prvá séria v priemere pritiahla až 13,2 miliónov divákov za epizódu, čo je množstvo zrovnateľné s najúspešnejším seriálom HBO, Game of Thrones. Prvá séria sa navyše môže pochváliť 22 nomináciami na Cenu Emmy, z ktorých nakoniec získala 5. Druhá séria je, čo sa diváckych čísel týka, zatiaľ o 13% úspešnejšia, ako tá prvá, čo je známkou narastajúcej popularity. Je teda úplne logické, že Westworld dostáva aj 3. sériu – no tak či onak je skvelé mať túto správu potvrdenú oficiálne, priamo od HBO.

Zdroj: collider.com

Zatiaľ nie je známe, kedy si 3. sériu pozrieme. Medzi prvou a druhou bola medzera až jeden a pol roku, takže sa pravdepodobne opäť načakáme. Ako sa ku seriálu Westworld staviate vy? Sledovali ste prvú sériu, poprípade pozeráte nové epizódy druhej série? Tešíte sa zo správy o predĺžení? 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -