Seriály

Westworld sa nám pripomína na nových fotkách a ukazuje, že sa máme na čo tešiť!

Po prvý krát sme mali šancu ochutnať spojenie technológie a divokého západu v októbri 2016. HBO nám vtedy prinieslo seriál, ktorý bol kvalitou nepochybne na úrovni Game of Thrones. A vďaka tomu sa skvelej prvej sérii podarilo získať od kritikov z Rotten Tomatoes úžasných 88%. Niet sa však čomu čudovať, keďže za produkciou seriálu stojí Jonathan Nolan, brat prestížneho režiséra Christophera Nolana (The Dark Knight Trilogy, Interstellar).

Ešte v novembri minulého roku nám hviezda Westworldu Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy) odhalila na sociálnej sieti Twitter, že druhá séria skvelého hitu od HBO by k nám mala doraziť na jar 2018. Ako dobre vieme, tak seriál si pozrieme už o mesiac, presnejšie 22. apríla. Druhá séria bude opäť pozostávať z desiatich dielov a malo by sa malo jednať o hodinové epizódy.

Westworld druhá séria fotky

HBO dnes zverejnilo nové fotky z pripravovanej druhej série na ich oficiálnom Instagrame:

Príbeh seriálu je založený na filme nesúceho ten istý názov. Pochádza od tvorcu best-sellerov Michaela Crichtona, ktorý je známy najmä pre jeho skvelú trilógiu Jurský park. Westworld je temnou odyseou, ktorá stvárňuje úsvit umelého vedomia a evolúciu hriechu. Predstavuje totižto svet, v ktorom si môže každý človek dopriať to, čo chce, bez ohľadu na to, aké šľachetné či skazené to je.

V prvej sezóne Westworldu sme mohli vidieť neuveriteľne skvelý herecký výkon oscarového herca Sira Anthonyho Hopkinsa (Mlčanie jahniat), či výhercu Zlatého Glóbusu Eda Harrisa (The Truman Show). Avšak zahviezdili aj krásne herečky, ako nominantka na Emmy Evan Rachel Wood (The Wrestler) alebo nominantka na Zlatý Glóbus Thandie Newton (Crash). Netreba taktiež zabúdať na hercov ako Jeffrey WrightJames MarsdenJimmi SimpsonsClifton Collins Jr.Luke Hemsworth a zvyšok ženského obsadenia v Shannon Woodward či Tessy Thompson, ktorá si nedávno zahrala v Marvelovke Thor: Ragnarok.

Tešíte sa na druhú sériu Westworldu? Taktiež vám už chýba divoký západ plný akcie? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár