REKLAMA

Westworld druhá séria postavy

Všetkých iste zaujíma, koho ešte uvidíme vo Westworlde po krvavej streľbe, ktorú sme videli na konci prvej série. Kto sa vráti do aj v druhej sérii? HBO nám na túto otázku odpovedalo. Teda, aspoň čiastočne – prinieslo nám totižto správu, v ktorej sa dozvedáme, ktoré postavy by sa mali opäť v seriáli objaviť. Divoký svet Westworldu sa k nám totižto opäť vráti už 22. apríla!

Prvá sezóna Westworldu bola naozaj divokým dobrodružstvom, a to nie len obrazne, ale aj doslovne. Avšak druhá sezóna vezme tento seriál na úplne nový level, v ktorom uvidíme množstvo ďalších dejových liniek. Tie budú podľa všetkého nadväzovať na cliffhangery z predchádzajúcej prvej série. Uvidíme v seriáli ešte zaujímavú postavu Dr. Roberta Forda?

REKLAMA

Westworld druhá séria postavy
Zdroj: indiewire.com

V prvej sezóne Westworldu sme mohli vidieť neuveriteľne skvelý herecký výkon oscarového herca Sira Anthonyho Hopkinsa (Mlčanie jahniat), či výhercu Zlatého Glóbusu Eda Harrisa (The Truman Show). Avšak zahviezdili aj krásne herečky, ako nominantka na Emmy Evan Rachel Wood (The Wrestler) alebo nominantka na Zlatý Glóbus Thandie Newton (Crash). Netreba taktiež zabúdať na hercov ako Jeffrey WrightJames MarsdenJimmi SimpsonsClifton Collins Jr.Luke Hemsworth a zvyšok ženského obsadenia v Shannon Woodward či Tessy Thompson, ktorá si nedávno zahrala v Marvelovke Thor: Ragnarok.

Kto sa vráti a aké nové tváre uvidíme?

Westworld druhá séria postavy
Zdroj: previously.tv

Podľa informácii od HBO sa programátorka Elsie Hughes (Shannon Woodward), ako aj šéf ochranky Ashley Stubbs (Luke Hemsworth) stále nachádzajú nažive, avšak obaja sa ocitajú v nebezpečných vodách. Ako dobre vieme, Hughes ku koncu prvej sezóny zmizla a Stubbsa zajal kmeň pôvodných američanov (hosti), keď sa ju vydal hľadať. Ako tvrdí showrunner, konečne zažijú Westworld ako návštevníci, nie ako tí, ktorí park ovládajú. Taktiež dodal, že si nie je istý tým, či sa im to bude zrovna páčiť.

Westworld druhá séria postavy
Zdroj: vanityfair.com, theatlantic.com, hbo.com

Zástupkyňa spoločnosti WestworldCharlotte Hale (Tessa Thompson) – mala ostať taktiež nažive. Vracia sa a opäť robí ďalšie problémy, tvrdí Joy. Hlavný scenárista parku – Lee Sizemore (Simon Quaterman) – sa stáva zajatcom Maeve (Thandie Newton). Herec nám prezradil, že Sizemore sa ocitá v najnepríjemnejšej situácii, v akej len môže byť. Kedysi boli hosti len nástrojmi v jeho príbehoch, no teraz sa stáva on samotným hráčom jeho vlastných príbehov.

Westworld druhá séria postavy
Zdroj: news.avclub.com, youtube.com

Otec Dolores (Evan Rachel Wood), Peter Abernathy (Louis Herthum), sa vraj stane veľmi dôležitým v druhej sérii. Naposledy sme ho videli, ako sa ho Charlotte Hale snažila dostať z parku s cieľom pašovať dáta. Uvidieť by sme mali aj Clementine Pennyfeather (Angela Sarafyan), avšak o jej postave toho zatiaľ veľa neviem. No showrunner naznačil, že udalosti z prvej sezóny ju tak poznačili, že sa zmenila navždy.

Westworld druhá séria postavy
Zdroj: youtube.com, inverse.com

A samozrejme na koniec nemôžeme zabudnúť na samotného Dr. Roberta Forda (Anthony Hopkins). Ako dobre vieme, tak ho vo finále série Dolores zabila. No hoci je mŕtvy, uvidíme ho opäť – presnejšie jeho mladšie “ja” – mladého Forda, ktorý sa ukáže vo flashbackoch. Jeho mladšiu verziu očividne stvárni iný herec.

Tiež sa neviete dočkať na pokračovanie tohto divokého príbehu? Bude vám chýbať Anthony Hopkins takisto ako nám? Napíšte nám do komentárov, ktoré postavy by ste radi videli/nevideli v druhej sérii.