SeriályTrailery

Divoký západ plný dobrodružstiev menom Westworld prichádza s novým trailerom na druhú sériu!

Stanica HBO prichádza s novým dlho očakávaným Super Bowl trailerom druhej série seriálu Westworld. Keďže sa jedná o prvú reklamu, ktorú HBO za posledných 20 rokov pre túto veľkú športovú udalosť vytvorilo, tak sa dalo čakať, že uvidíme niečo naozaj veľkolepé. O réžiu sa postaral samotný Jonathan Nolan, takže slovo sklamanie v tomto prípade naozaj neprichádza do úvahy. Westworld sa k nám vráti s druhou sériou už 22. apríla!

westworld druhá séria trailer

Zdroj: youtube.com

Prvá sezóna Westworldu bola naozaj divokým dobrodružstvom, a to nie len obrazne, ale aj doslovne. Avšak druhá sezóna vezme tento seriál na úplne nový level, v ktorom uvidíme množstvo ďalších dejových liniek. Tie budú podľa všetkého nadväzovať na cliffhangery z predchádzajúcej prvej série. Uvidíme v seriáli ešte zaujímavú postavu Dr. Roberta Forda?

Westworld druhá séria trailer

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qUmfriZoMw0]

V prvej sezóne Westworldu sme mohli vidieť neuveriteľne skvelý herecký výkon oscarového herca Sira Anthonyho Hopkinsa (Mlčanie jahniat), či výhercu Zlatého Glóbusu Eda Harrisa (The Truman Show). Avšak zahviezdili aj krásne herečky ako nominantka na Emmy Evan Rachel Wood (The Wrestler) alebo nominantka na Zlatý Glóbus ThandieNewton (Crash). Netreba taktiež zabúdať na hercov ako Jeffrey WrightJames MarsdenJimmi SimpsonsClifton Collins Jr.Luke Hemsworth a zvyšok ženského obsadenia Shannon Woodward či Tessu Thompson, ktorá si nedávno zahrala v Marvelovke Thor: Ragnarok.

Uvidíme aj tretiu sériu Westworldu?

Druhá séria Westworldu príde nepochybne s množstvom téorii fanúšikov – z ktorých sa možno niektoré koniec koncov stanú realitou. S príchodom druhej série prichádza taktiež otázka, či sa dočkáme tej tretej. Predsa len, tvorcovia už niekoľko krát diskutovali o rozširovaní svetu Westworldu, presnejšie priniesť inšie obdobia a lokácie. Budeme preto musieť počkať a zistiť viac, keď sa opäť vrátime do divokého sveta plného akcie, akým Westworld je.

Páči sa vám nový trailer? Napíšte nám vaše postrehy a názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár