Krvavý trailer na druhú sériu seriálu Westworld dorazil z Comic-Conu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Epický Westworld trailer k očakávanej druhej sérii k nám konečne prišiel. Po svojej ukážke na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu si krvavý úryvok nadchádzajúceho príbehu môžeme pozrieť aj na internete. Nielen v Hale H totižto stanica HBO fanúšikom ukázala, na čo všetko sa môžu tešiť po obrovských zisteniach na konci prvej série. Desať minuloročných epizód bolo zakončených rozuzlením mnoho príbehov, vrátane odhalenia pôvodu niektorých z hlavných postáv.

Medzi všetkými šokujúcimi zisteniami prišlo veľké finále, kedy sa hostitelia začali obracať na hostí a zároveň sa naučili pravdu ohľadom svojich vlastných limitoch. Z kritickej stránky šlo o fenomenálnu prvú sériu, ktorá seriálu zaistila veľký úspech. Vďaka vysokým očakávaniam sa z hláv fanúšikov objavilo mnoho špekulácií ohľadom budúcnosti Westworlduno až teraz nám prvý trailer v skratke ukazuje, čo bude ďalej.

Príchod trailera nám odhalil zopár detailov

Trailer bol prv ukázaný počas samotného HBO panelu na Comic-Cone. Hneď nato sa objavil aj na internete pre zvyšok sveta. S dĺžkou 1 minúta 49 sekúnd začína záberom na krvavé hracie piano. Potom sa rozbehne a začíname sledovať zostrih rôznych scenérií z parku i kontrolnej miestnosti. Niekoľkokrát zahliadneme aj Bernarda (Jeffrey Wright), ktorý pozoruje mŕtveho tigra na brehu rieky, pričom v ďalších scénach je vedený parkom v spoločnosti ozbrojených mužov. Maeve (Thandie Newton) sa tiež objaví, tentokrát naspäť v kontrolnej miestnosti a pozoruje deštrukciu. Nakoniec uvidíme aj Dolores (Evan Rachel Wood), ktorá z chrbtu koňa zastreľuje hostí. Trailer končí so záberom na Muža v čiernom, pokrytého krvou.

Niektoré z vecí, ktoré sme v traileri videli, nás príliš neprekvapili. Fanúšikovia po finále prvej série napríklad už vedeli, že hostitelia neprestanú bojovať s hosťami. Načo sa však môžeme tešiť je Dolores, ktorá si čoraz viac uvedomuje samú seba, ako nám odhalila Evan Rachel Wood. Najväčšou záhadou však je znovuobjavenie Bernarda. Tiger v parku Westworld je taktiež zaujímavý, pričom pravdepodobne pochádza z parku Samuraj.

Ako sa vám páčila kriticky úspešná prvá séria Westworldu? Bude sledovať aj druhú, alebo veríte, že prvých desať častí ostane neprekonaných? Premiéra je žiaľ ešte ďaleko, pravdepodobne v roku 2018.

ZDROJHBO

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -