NETFLIXSeriály

Kari, Tory a Grant z MythBusters sa vrátia v Netflixovej sérii White Rabbit Project!

Zlé správy striedajú tie dobré, tak to proste v živote chodí. Boli sme veľmi nešťastní, keď preobsadili hlavnú trojicu úspešnej show Top Gear. Jeremy, Richard a James sa však vrátili vo vlastnej novej show s názvom The Grand Tour. Niečo podobné sa tak bude diať aj s MythBusters, ktorí skončili 5. marca 2016. Adam Savage a Jamie Hyneman nás na Discovery Channel bavili od 23. januára 2003. Bohužiaľ, Adama a Jamieho spolu už neuvidíme. Aj keď už spolu nespolupracujú, navzájom sa rešpektujú a spomínajú na veci, ktoré spolu prežili. Uvidíme teda niečo ako MythBusters 2.0, alebo 0.5? Pýtate sa teda, kto bude novú show moderovať?

White Rabbit Project

Presne tak, nebude to nikto iný, ako známa trojica z MythBusters, ktorí stáli po boku Adama a Jamieho celých 10 rokov. Tory Belleci, Kari Byron a Grant Imahara sa objavia v novej show pod taktovkou Netlifxu s názvom White Rabbit Project. Túto legendárnu trojicu sme však ani pri koncoch MythBusters nevideli, a tak celá show stratila svoj typický drive. 9. decembra sa však vracajú na obrazovky, pričom show budeme môcť sledovať na Netflixe. Aké to bude bez Adama a Jamieho, ukáže len čas. Trojica však bude naďalej ničiť mýty, ale okrem toho sa budu zaoberať aj divnými vynálezmi, udalosťami, a samozrejme vedou. V traileri nechýbajú explózie, veľké zbrane, a všetky divnosti, na ktoré sme pri nich zvyknutí. Tešíte sa?

White Rabbit Project od Netflixu

Foto: metro.us

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár