Will Smith a Martin Lawrence opäť v jednom tíme! | Bad Boys 3

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ad boys sa vrátia! Už dávnejšie o tom informovalo štúdio Sony a my sa dočkáme tretieho pokračovania, v ktorom si Joe Carnahan napísal scenár a taktiež si film aj od režíruje. Projekt je už dávno v plnom prúde a my opäť uvidíme Will Smitha a Martina Lawrence. Počas rozhovoru pre BBC Radio to potvrdil Will Smith a to znamená, že sa môžeme tešiť na návrat hlavných postáv – Mike Lowry a Marcus Burnett.

„Videl som Martina pred dvoma týždňami. Nevidel som ho už dva roky. Pozreli sme sa na seba a obaja sme v tej chvíli vedeli, že musíme urobiť ďalších Bad Boys. Tak sme sa rozhodli a už sa na tom pracuje.“

Pokračovanie bolo vo vývoji už zopár tých rokov a projekt stál. V auguste sme sa dozvedeli, že Will Smith zatiaľ nepodpísal zmluvu, ale v pokračovaní sa objaviť môže. Od augusta už ubehla dlhá doba a stále nie je známe, či Will a Martin podpísali zmluvu pre ďalšie dve pokračovania. Taktiež nie je známe, či sa objavia aj ostatní herci z predchádzajúcich častí – Gabrielle Union, Theresa Randle a Joe Pantoliano.

Ďalšou veľkou záhadou je Michael Bay. Uvidíme ho v produkčnom tíme alebo nie? Treba spomenúť, že film Bad Boys z roku 1995 bol debut pre Michaela Baya na pozícii režisér. O osem rokov si zopakoval réžiu a film Bad Boys 2 bolo na svete. Odvtedy ubehlo už pár tých rokov a musíme uznať, že sa Michael vyťahal na úplne inú úroveň. Jeho kariéra sa posunula veľký krok vpred a na pozícii režiséra sme si ho mohli všimnúť aj v filmoch Transformers. Naposledy režíroval jeho vojenskú drámu s názvom 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, ktorá debutovala minulý mesiac.

Výroba filmu sa začne už v blízkej budúcnosti.  Dátum vydania filmu už bol stanovený a určite sa je načo tešiť. Ešte však neodchádzajte. Pozrite si krátky rozhovor Willa Smitha a jeho krátky preslov o Bad Boys 3, ktorý príde v 2:47.

Film sa v kinách ukáže 17.februára 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -