AKTUÁLNE: Will Smith vrazil Chrisovi Rockovi v priamom prenose Oscarov 2022!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oscary 2022: Will Smith vrazil Chrisovi Rockovi v priamom prenose

Čoho sme to práve boli svedkami? Počas 94. ročníka udeľovania Oscarov vystúpil na javisko komik a herec Chris Rock. Jeho nevhodný vtip mierený na manželku nominovaného – Jadu Pinkettovú-Smithovú – očividne skončil momentom mimo scenára. Herec Will Smith vystúpil na javisko a v priamom prenose vrazil komikovi, ktorý ostal šokovaný. „Will Smith mi práve vrazil,“ stihol povedať pred tým, než sa na minútu vyplo audio.

Zatiaľ čo vysielanie v Spojených štátoch pokračovalo bez zvuku, v Japonsku a Austrálii následne videli Smitha sadnúť si späť na sedadlo so slovami: „Drž meno mojej manželky preč zo svojich sk*rvených úst,“. „Wow, chlape,“ odpovedal Rock „Bol to G.I. Jane vtip“.

Počas prezentovania kategórie najlepšieho dokumentu vtipkoval Rock na margo Smithovej manželky so slovami „G.I. Jane“, čím narážal na jej krátky strih vlasov (herečka sa v minulosti vyjadrila, že bojuje s Alopéciou). Situáciu na javisku prišiel zachrániť Sean “Diddy” Combs, ktorý prišiel prezentovať montáž k 50. výročiu Krstného otca. „Nevedel som, že tento rok budú tie najzaujímavejšie Oscary vôbec!“ povedal. „Dobre, Will, Chris – toto vyriešime ako rodina. Ale teraz sa posúvame ďalej s láskou.“

Po danom momente si podľa portálu Vanity Fair zobral Smitha na slovíčko herec Denzel Washington, následne sa počas reklamnej prestávky mal do konverzácie pridať aj Tyler Perry.

Podľa zdrojov sa jedná o prvé skutočné násilie na javisku v 93-ročnej histórii Udeľovania Cien Akadémie. Zároveň to nie je prvýkrát, čo Chris Rock vtipkoval na margo Pinkettovej-Smithovej. Počas ceremónie v roku 2016, ktorú moderoval, si robil srandu z jej bojkotu daného ročníka Oscarov.

Smith následne získal Oscara za najlepšieho herca

Will Smith Oscary 2022
Will Smith Oscary 2022; Zdroj: ROBYN BECK/AFP via Getty Images

AKTUALIZÁCIA: Will Smith sa podľa očakávaní stal víťazom v kategórii najlepší herec. Zlatú sošku si prebral so slzami v očiach počas emotívnej reči, v ktorej sa prirovnal k Richardovi Williamsovi. Toho stvárnil v minuloročnom filme King Richard, za ktorý Oscara získal.

„Viem, že ak máme robiť to, čo robíme, musíš vedieť týrať,“ povedal. „Musíš byť schopný, aby ťa ľudia nerešpektovali, musíš sa usmievať a musíš predstierať, že je to v poriadku… Vyzerám ako bláznivý otec, presne ako povedali… láska ťa prinúti robiť bláznivé veci.“

Smith následne pokračoval s ospravedlnením sa Akadémii a všetkým nominovaným. Dúfa, že ho Akadémia ešte niekedy pozve.

ČLÁNOK PRIEBEŽNE AKTUALIZUJEME…

Zdroj: vanityfair.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -