v

Will Smith a Martin Lawrence opäť partnermi | Bad Boys For Life

ko vravia samotné legendy: ,,Tretie pokračovanie nebude nikdy tak dobré ako predošlé dve.” Svojím spôsobom je to pravda, ale existujú aj výnimky. Tou jednou by mal byť dlho pripravovaný film Bad Boys, ktorý by mal udrieť v roku 2018. Ak by ste sa spýtali režiséra Joa Carnahana, odpoveď je jednoznačná. “Tretie pokračovanie bude najlepšie zo série!”

Joe Carnahan prebral kreslo od Michaela Baya a príbeh môže pokračovať. Will Smith a Martin Lawrence sú už partnermi 15 rokov a čas sa stále posúva dopredu. Miami ich bude opäť potrebovať a o zábavu bude určite postarané. Prečítajte si, čo k tomu povedal režisér. #Badboysforlife

“Ak ste fanúšikom Toy Story 3, tu máte dôkaz, že trojka nie je vždy najsilnejšia časť trilógie. Myslím, že práve táto posledná časť trilógie bude tá najsilnejšia. V tomto filme zažijete veľa uletených vecí. A čaká tu aj veľa tajomného, ktoré sa odhalí postupom času. Predsa len, čas sa posunul vpred a chlapci, ktorých ste si mohli všimnúť v predošlých filmoch, už nie sú chlapci!”

Je to už dlhá doba, čo Martin Lawrence oznámil nových Bad Boys, ale boj o práva je niekedy neľútostný. Oficiálne sme sa filmu mali dočkať už v júny 2017, ale výroba sa posunula a všetko k nám dorazí v januári 2018. Pomaly sa to blíži a celé podsvetie by si malo dávať veľký pozor.

Bad Boys For Life je aktuálne naplánovaný na 12.januára 2018. Ostaňte s nami aj naďalej, pretože Vám poskytneme všetky novinky o budúcnosti tohto filmu.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár