Vráti sa Will Smith do Suicide Squad od režiséra Strážcov Galaxie?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vráti sa Will Smith do Suicide Squad?

Filmový vesmír od DC momentálne prežíva zaujímavé časy. Na konte majú veľký hit s názvom Aquaman, ktorý sa v zárobkoch prešvihol cez jednu miliardu a už má naplánovanú dvojku. No a už čoskoro sa do kín dostane Shazam!, ktorý vyzerá viac než dobre. Každopádne, čo sa udeje po týchto filmoch moc nevieme. Áno, príde druhá Wonder Woman a vráti sa aj Harley Quinn vo filme Birds of Prey, no následne je budúcnosť DC pomerne neznáma. Jeden z novších projektov, ktorý sa však očividne pripravuje, by mal byť nový film Suicide Squad, ktorý bude pravdepodobne slúžiť ako nejaký reštart.

O ten sa postará James Gunn, režisér a scenárista prvých dvoch filmov o Strážcoch Galaxie. Akú spojitosť však bude mať s doterajšou históriou prepojenou v DCEU filmoch netušíme. Vraj v ňom určite uvidíme Harley Quinn v podaní Margot Robbie a tam naše vedomosti o projekte končia. Najnovšie sa však objavila správa o Willovi Smithovi, ktorý si v prvom Suicde Squad filme zahral Deadshota. Štúdio oficiálne potvrdilo, že ten sa v novom filme neobjaví.

Suicide Squad VFX
Zdroj: wired.com

Absolútne teda netušíme, čo sa deje. Či to bude dvojka alebo naozaj úplny reštart. Nejak však nerozumieme tomu, že ak má ísť o úplny reštart, prečo by sa v ňom zasa mala ukázať Harley s tou istou hereckou tvárou? Absencia Deadshota bude taktiež veľmi hlúpa, keďže práve on patrí medzi stabilných členov Suicide Squad v komiksovej podobe.

James Gunn sa od jeho škandalóznych tweetov, ktoré ho vyhodili z projektu Strážcovia Galaxie 3 ako režiséra, s verejnosťou moc nerozprával. Vyzerá to však tak, že jeho kariéru nejak výrazne neovplyvnia. Na jeho Suicide Squad sme teda po týchto novinkách naozaj zvedaví. Každopádne, stále si myslíme, že DC urobilo veľkú chybu keď sa rozhodlo dištancovať od udalostí ktoré doteraz vytvorili a len sa snažia reštartovať vesmír s filmami, ktoré budú čo najviac pripomínať Marvelovky.

Čo hovoríte na to, že Will Smith si už Deadshota nezahrá? Páčil sa vám prvý Suicide Squad film? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -