Filmy

Wolverine a jeho posledné holenie brady

ak, a je to tu. Hugh Jackman úspešne skončil s natáčaním tretieho, a zároveň posledného Wolverina. Hugh hral Wolverina od úplne prvého X-Mena , a s týmto pripravovaným, to bude jeho deviate (ak teda nepočítame jeho “cameo” v Deadpoolovi) a posledné stvárnenie tejto ikonickej postavy.

Raz to muselo prísť…

Po tom čo posledný krát zavesil drápy na klinec, s jeho postavou sa rozlúčil zaujímavým spôsobom. Oholil si jeho typickú Wolverinovskú bradu. Video zavesil na Twitter so slovami “Moja manželka bude teraz veľmi štastná”.

Jeho brada sa nápadne podobala na komiksové stvárnenie Old Man Logana, dúfajme že sa film vydá rovnakou cestou. A neklamme si, každému riadnemu fanúšikovi vyjde slzička, keď sa budeme pozerať na záverečné titulky posledného Wolverina.

Koho by ste radi videli na mieste nového Wolverine? Ja by som osobne bral Toma Hardyho, no aj tak nikto nenahradí tohto originálneho. Svoje názory nám môžete napísať do komentárov.

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár