Wolverine a jeho posledné holenie brady

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

ak, a je to tu. Hugh Jackman úspešne skončil s natáčaním tretieho, a zároveň posledného Wolverina. Hugh hral Wolverina od úplne prvého X-Mena , a s týmto pripravovaným, to bude jeho deviate (ak teda nepočítame jeho „cameo“ v Deadpoolovi) a posledné stvárnenie tejto ikonickej postavy.

Raz to muselo prísť…

Po tom čo posledný krát zavesil drápy na klinec, s jeho postavou sa rozlúčil zaujímavým spôsobom. Oholil si jeho typickú Wolverinovskú bradu. Video zavesil na Twitter so slovami „Moja manželka bude teraz veľmi štastná“.

Jeho brada sa nápadne podobala na komiksové stvárnenie Old Man Logana, dúfajme že sa film vydá rovnakou cestou. A neklamme si, každému riadnemu fanúšikovi vyjde slzička, keď sa budeme pozerať na záverečné titulky posledného Wolverina.

Koho by ste radi videli na mieste nového Wolverine? Ja by som osobne bral Toma Hardyho, no aj tak nikto nenahradí tohto originálneho. Svoje názory nám môžete napísať do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -