Wolverine prichádza do MCU! Prezradil to jeden detail v druhej epizóde She-Hulk

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

POZOR: Článok obsahuje spoilery z druhej epizódy seriálu She-Hulk. Pokiaľ ste ju ešte nevideli, prečítajte si článok neskôr alebo ďalej čítajte len na vlastné riziko.

Wolverine v She-Hulk

Najnovší MCU seriál nám okrem právnickej akčnej komédie predstavil aj rodinu Brucea Bannera/Hulka (Mark Ruffalo). Konkrétne jeho sesternicu, z ktorej sa stala omylom superhrdinka. Jennifer Walters/She-Hulk (Tatiana Maslany) ale v druhej epizóde svojho seriálu ukázala malý detail, ktorý nás navnadil na príchod obľúbeného mutanta.

Šlo o easter egg, ktorý ste s ľahkosťou mohli prehliadnuť, pretože sa ukázal iba na chvíľku. V scéne, v ktorej si Jennifer pozerá pracovné ponuky na internete po tom, ako ju vyhodili, sa na boku stránky ukázali nadpisy dvoch internetových článkov. Jeden z nich hovoril o tom, že sa muž s kovovými pazúrmi pobil v bare. A takých postáv v Marvel svete naozaj nie je až tak veľa.

druha epizoda she-hulk
Zdroj: fandomwire.com

Takmer stopercentne tým mysleli Logana/Wolverina, ktorý v baroch trávi (až príliš) veľa času. V komiksoch dokonca mal aj jeden vlastný. A, samozrejme, tiež má na každej ruke tri kovové vyťahovacie pazúry. Možno šlo len o nevinný easter egg, ale možno nám naozaj prezradili, že Wolverine už v MCU existuje. Teraz už len počkať na to, kedy sa objaví na obrazovke.

Iná scéna zas naznačila, že sa možno raz dočkáme nie len Wolverina, ale aj World War Hulka

Či si Wolverina zahrá znova legendárny Hugh Jackman alebo niekto iný nie je vôbec známe. Ďalšia scéna v druhej epizóde nám však naznačila, že sa možno opäť dočkáme rozzúreného Hulka. Šlo o scénu, v ktorej Smart Hulk volal so She-Hulk. Pri tom ale sedel v Sakaarskej lodi. Presne v tej, kvôli ktorej v prvej časti zišli z cesty, nabúrali a Jennifer dostala schopnosti.

sakaar loď hulk
Zdroj: thedeadline.com

A Hulk v tejto lodi niekam odletel, zrejme na Sakaar. Hlavná scenáristka Jessica Gao k scéne prezradila, že sa dozvieme v akomsi budúcom projekte viac o tom, čo robil Hulk celý ten čas na Sakaare. Ruffalo zas povedal, že by rád adaptoval komiksy World War Hulk. Keď to spojíme, dostaneme oznam o novom filme. Teórii napomáha ešte zvesť o tom, že na ďalší rok by Marvel malo dostať od Universalu práva na samostatný film o Hulkovi.

O čom sú komiksy World War Hulk?

World War Hulk zavŕšil dej komiksov Planet Hulk, v ktorých Hulk stroskotal na Sakaare, kde ho zotročili ako gladiátor, podobne ako vo filme Thor: Ragnarok. Avšak v týchto komiksoch ďalej pomohol rebelom premôcť ich kráľa, stal sa novým kráľom a zároveň si našiel manželku. Tá dokonca otehotnela, no zomrela a prsty v tom mali vraj Ilumináti (tých sme stretli v alternatívnom vesmíre v Doctor Strange 2).

World War Hulk
Zdroj: filmsnewsfeed.com

Komiksy sa teda točili hlavne okolo nahnevaného Hulka, ktorý sa im chcel pomstiť. Hulk preto okrem iného vytvoril na Zemi gladiátorskú arénu, v ktorej Ilumináti a niektorí hrdinovia bojovali na život a na smrť. V týchto komiksoch sa viac ukázal napríklad aj taký Hercules (ktorý sa objavil nedávno vo filme Thor: Láska a hrom), no zároveň tieto komiksy pripravili pôdu na príchod Hulkovho syna Skaara.

Možno teda takéto niečo nakoniec naozaj uvidíme aj v MCU. Hulk by na Sakaare mohol zistiť, že má syna, a z nejakého dôvodu by sa zo Smart Hulka premenil na World War Hulka, silnejšie monštrum ako kedykoľvek predtým. A keďže zástupcov Iluminatov nájdeme aj medzi X-Menmi, je možné, že ak by si po nich Hulk prišiel, zmeral by si sily aj s takým mutantom ako Wolverine, ktorého do veľkej mieri potvrdil seriál She-Hulk.

Myslíte si, že sa v MCU konečne ukáže Wolverine (nie len ako easter egg v She-Hulk)? A je podľa vás možné, že sa natočí film podľa komiksov World War Hulk?

Zdroj: screenrant.com, tvline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -