Režisér filmu Avengers: Endgame sa vyjadril na margo Wolverina v MCU. Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Mutanti v Marvel Cinematic Universe už čoskoro?

Príchod členov tímov X-Men a Fantastická štvorka do filmového sveta Marvel Cinematic Universe je témou, ktorá zužuje fanúšikov už niekoľko rokov. Všetko to započalo obchodom, pri ktorom myšiak Disney odkúpil štúdio 20th Century Fox. Práva na tie najznámejšie postavy zo stránok komiksov tak poputovali priamo do rúk Marvel Studios.

Jeho prezident Kevin Feige už jasne potvrdil, že tímy X-Men a prvá rodina Marvelu skôr či neskôr budú súčasťou univerza MCU. Aspoň malú iskričku nádeje nám dáva pripravovaný Disney+ seriál WandaVision, ktorý by mohol otvoriť brány do iných vesmírov. Tým pádom by mutanti mali voľný priechod ku našim obľúbeným filmovým hrdinom.

Wolverine vs Hulk
Zdroj: moviegasm.com

Dovolím si hovoriť za všetkých, no legendárny súboj Wolverina a Hulka na striebornom plátne chce vidieť jednoducho každý fanúšik. A tu sa rodí ďalšia nezodpovedaná otázka. Ktorý herec sa odváži nasadiť si adamantiové pazúre Logana? Hercovi Hughovi Jackmanovi po takmer dvadsiatich rokoch stvárňovania tejto postavy už odzvonilo a všetko nasvedčuje tomu, že sa k nej už nikdy nevráti.

Jeho dobrý kamarát Ryan Reynolds sa ho snažil dotiahnuť naspäť už niekoľkokrát, no ani vidina spoločného filmu s Deadpoolom ho nedokázala presvedčiť. Stvárni ho teda Keanu Reeves? Tom Hardy? Charlie Hunnam? Taron Egerton? O všetkých týchto menách sa síce špekuluje, no skutočnosť je zatiaľ vo hviezdach.

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Kedy sa ukáže Wolverine v MCU?

Na margo tejto témy sa najnovšie vyjadril aj režisér Joe Russo, polovica bratskej dvojice stojacej za vznikom epického Avengers: Endgame. V rozhovore so serverom ComicBookMovie mu bola položená otázka o tom, či existuje nejaká postava, ktorú by si prial vidieť vo filme Endgame.

„Myslím, že Wolverine bol vždy jednou z mojich obľúbených postáv. Incredible Hulk #181 bol jedným z prvých komiksov, ktoré si pamätám pri zbieraní, čo bolo prvým predstavením Wolverina. Hugh Jackman s touto postavou odviedol neuveriteľnú robotu v priebehu rokov, a myslím si, že by si mali na chvíľku oddýchnuť, než sa k tomu dostane niekto iný.“

Slová filmára hovoria jasne. Podľa jeho názoru ešte nenastal ten správny čas na to, aby sa Wolverine vrátil na filmové plátna. Je pravda, že Tretia fáza Marvel Cinematic Universe môže byť na jeho príchod ešte priskoro, no určitých náznakov by sme sa dočkať mohli. Seriál WandaVision a film Doctor Strange in the Multiverse of Madness sú ako stvorené na to, aby otvorili dvere do iných realít. Teraz nám neostáva nič iné, ako čakať.

Akého herca by ste si vedeli predstaviť v úlohe Wolverina? A kedy sa podľa vás ukáže Wolverine v MCU? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -