Finálny trailer k Wonder Woman 1984 ukázal Dianinu ľudskú stránku. Nechýba ani minútová pasáž z filmu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. sa rozhodlo vydať všetky budúcoročné filmy na HBO Max a výnimkou nebude ani Wonder Woman 1984, ktorej finálny trailer konečne dorazil.

Najnovší trailer bol odhalený na digitálnom podujatí CCXP Worlds 2020, na ktorom sa s nami režisérka Patty Jenkins podelila o posledný náhľad do filmu ešte predtým, ako sa novinka už 17. decembra objaví v slovenských kinách a 25. decembra online.

Finálny trailer k filmu Wonder Woman 1984:

WW84 má v porovnaní s prvým filmom obrovský časový skok a zavedie nás rovno do 80. rokov minulého storočia, kde sa bude musieť Diana popasovať s novými zápornými postavami – Max Lord (Pedro Pascal) a Cheetah (Kristen Wiig).

Nová upútavka sa však od svojich predchodcov mierne líši a namiesto akčných sekvencií vidieť Dianinu ľudskú stránku. Finálny trailer sa poberá uvoľneným tempom, no fanúšikovia smútiť nemusia. Zarovno traileru sa totiž do sveta dostal aj nový klip od MTV, v ktorom vidíme minútovú pasáž priamo z filmu.

Diana vyskakuje z rýchlo idúceho taxíka, aby zastavila autá plné ozbrojencov. Cez okno vodiča trhá volant a v ďalšom okamihu zlatým bičom zachraňuje jej životnú lásku. Akčný klip nadväzuje na finálny trailer a pozrieť si ho môžeš nižšie.

Oficiálna synopsa WW84

„Veľmi rýchlo sa presúvame do 80. rokov, kde začína ďalšie dobrodružstvo na veľkej obrazovke. Wonder Woman sa stretáva s dvomi úplne novými nepriateľmi: Max Lordom a Cheetah. Vďaka režisérke Patty Jenkins na čele a Gal Gadot, ktorá sa vracia v hlavnej úlohe, je WW84 filmom štúdia Warner Bros., ktorý nadväzuje na prvú rekordnú snímku Wonder Woman z roku 2017 so zárobkom 882 miliónov dolárov. Vo filme si zahrali Chris Pine ako Steve Trevor, Kristen Wiig ako Cheetah, Pedro Pascal ako Max Lord, Robin Wright ako Antiope a Connie Nielsen ako Hippolyta.“

Videl si už finálny trailer k Wonder Woman 1984 a najnovší klip priamo z filmu? O názor sa s nami môžeš podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -