Diváci videli prvé scény z filmu Wonder Woman 1984. Čo prezradili?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Wonder Woman sa už pred nejakým časom zaradila do filmového sveta DC a spoločnosť WarnerMedia nám odhalila nový pohľad na nadchádzajúci film Wonder Woman 1984. Jeho predchodca zažil premiéru ešte v roku 2017, kedy sme sa po nevýrazných pokusoch vrátane Justice League dočkali obrovského úspechu.

Hlavnú postavu si zahrala šarmantná Gal Gadot, ktorá nám svoju postavu predstavila ešte v roku 2016 vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti. O rok neskôr sa už dočkala aj sólového filmu, ktorý nás zaviedol na jej materský ostrov Themyscira a dej sa odohrával počas prvej svetovej vojny.

Pripravované pokračovanie sa posúva v čase a ukáže nám život tejto postavy v 80. rokoch minulého storočia. Po jej boku nebude chýbať ani herec Chris Pine, ktorý si zopakuje úlohu odvážneho Stevea Trevora. Na striebornom plátne sa okrem vyššie menovaných hercov objaví aj Kristen Wiig, pre ktorú to bude okrem herectva aj debut v pozícii producentky.

Bližšie podrobnosti o jej postave Cheetah sme sa zatiaľ nedozvedeli, ale to by sa už onedlho mohlo zmeniť s prichádzajúcim trailerom. Zatiaľ nám štúdio DC Films prinieslo len plagát, ktorý fanúšikom ukázal nové brnenie Diany Prince.

wonder woman 1984
Zdroj: hdqwalls.com

Najnovšie zábery z filmu Wonder Woman 1984 pochádzajú z novej prezentácie streamovacej služby HBO Max a ukázali nám Dianu a Stevea vo Washingtone. Neskôr vraj bolo vidieť dvojicu bojovať v Bielom dome. Diane nechýba ani nové brnenie, ktoré po prvýkrát vyskúšala v bitke. Bohužiaľ, ak by ste tieto zábery chceli vidieť, nepodarí sa vám to. Vidieť ich mohli len ľudia na spomínanej prezentácii WarnerMedia, ale portál IGN tieto informácie potvrdil ako pravdivé.

Film Wonder Woman 1984 predstaví novú komiksovú postavu

Režisérska Patty Jenkins taktiež prezradila, že sa na striebornom plátne objaví herec Pedro Pascal, ktorý si zahrá komiksového záporného hrdinu Maxwella Lorda. Táto postava dáva logiku, nakoľko sa vo filme objaví aj Steve. Ten však udalosti prvého filmu neprežil, takže ako môže byť v pokračovaní? Maxwell Lord podľa slov fanúšikov využije svoje schopnosti a tohto mladého vojaka privedie späť k životu. Teda, možno nie tak úplne, no to už sa nechajte prekvapiť.

Wonder Woman 1984
Pedro Pascal vo filme Wonder Woman 1984; Zdroj: hollywoodreporter.com

Prvý trailer by k nám mal doraziť niekedy v priebehu decembra a až vtedy sa dozvieme viac podrobností o nadchádzajúcom DC príbehu. Zábery z filmu boli do dnešného dňa veľkou vzácnosťou a popis nových scén môže byť pre niekoho z nás veľmi vzrušujúci. Predsa len, Washington v 80. rokoch je od vojnou zničenej Európy značným rozdielom. Opis nového filmu naznačuje, že sa režisérska vyhrala s novým prostredím a využila jeho výhody. Okrem iného sa môžeme tešiť na novú postavu Maxwella Lorda.

Tešíte sa na pokračovanie príbehu tejto ženskej hrdinky? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -