Wonder Woman 2 by mala byť situovaná do roku 1980, vráti sa herec Chris Pine ako Steve Trevor?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tešíte sa na Wonder Woman 2?

Od premiéry jedného z najlepších DC filmov ubehlo už pár týždňov a zárobok sa stále zvyšuje. Niet divu, že sa dočkáme pokračovania a to by malo byť podľa všetkého veľmi zaujímavé. Dej by sa mal totižto odohrávať v roku 1980 a práve tieto štyri číslice v nás vyvolávajú viacero otázok. Vráti sa na strieborné plátno aj Steve Trevor (Chris Pine) alebo bol už jeho osud spečatený? Film bude určite dbať nato, aby sa neodvrátil stranou od úspechu jeho predchodcu a DCEU si bude chcieť pripísať na svoje konto ďalšiu kvalitnú snímku.

Avšak, premýšľať nad tým aké to bude je ešte príliš skoro. Režisérka Patty Jenkinsová oficiálne svoj návrat ešte nepotvrdila a príbeh, o ktorom to celé bude je momentálne tiež len niekde v diaľke. Súčasná časová os DC univerza prinútila fanúšikov položiť si otázku, či bude pokračovanie Wonder Woman nadväzovať na očakávaný film Justice League. Alebo sa dočkáme iného historického príbehu zasadeného medzi filmami Wonder Woman a Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti, v ktorom ženská hrdinka zažila svoj debut.

Gal Gadot ako Wonder Woman
Zdroj: bostonhassle.com

Tak čoho sa teda dočkáme?

Podľa výrobných detailov sme sa už mohli dozvedieť, že príbeh Wonder Woman 2 bude ďalším historickým dobrodružstvom. V 80. rokoch 20. storočia bude Diana poslaná bojovať proti ozbrojeným silám Sovietskeho zväzu v záverečných dňoch studenej vojny. Očakáva sa, že celý výrobný tím by mal zotrvať na palube s potvrdením, že scenárista Geoff Johns už vyvíja skriptá pre pokračovanie.

Ako čas plynie, všetci zainteresovaný začínajú používať svoju predstavivosť. Pokračovanie, v ktorom sa objaví herec Chris Pine? Niektoré zdroje tvrdia, že by sa tak malo stať a Steve Trevor sa vráti ako Dianin spojenec.

Z hľadiska úspešného marketingu sa niet čomu diviť a takéto rozhodnutie by malo určite veľký zmysel. Film sa dočkal uznania od kritikov a chémia medzi Gal Gadot a Chrisom Pineom zafungovala na výbornú. Práve tento filmový „pár“ bol jedným z najviac chválených aspektov filmu.

zdroj: screenrant.com

Cynici síce budú stále tvrdiť, že je to len snaha udržať Dianu čo najďalej od verzie Zacka Snydera. Tým by sa mala umožniť Jenkinsovej a Johnsovi sloboda vyrozprávať akýkoľvek príbeh, po ktorom budú túžiť. V porovnaní s tým, režisérka už pred nejakým časom povedala, že Wonder Woman už dávno „odišla od civilizácie“ a preto sú jej dvere otvorené do viacerých možných príbehov. No treba si uvedomiť, že film Justice League nám otvorí úplne novú kapitolu Dianinho príbehu spolu s novými hrdinami DC sveta.

Dajte nám určite vedieť, čo si myslíte o zasadenia Diany do roku 1980 a akým možným spôsobom by sa mohol vo filme objaviť herec Chris Pine? Bude to jeho staršia verzia alebo nejaký potomok? Na tieto otázky si ešte budeme musieť nejaký ten čas počkať. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -