Wonder Woman 2 vraj nebude pokračovanie! Čo sa to zase deje?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Wonder Woman 2 vraj nebude pokračovanie!

Aj som si už vravel, že sme nejak dlhšie nepísali o novinkách zo sveta DC. S veľkým úspechom Aquamana a perfektnými ohlasmi na Shazama to totiž vyzeralo tak, že sa štúdio Warner Bros konečne nejako zobudilo a postavilo na nohy. Očividne sa ale stále nevedia vymotať z ich neúspešne začatého filmového vesmíru DCEU. Nové informácie totiž naznačujú, že tento svet začnú nové filmy už čoskoro ignorovať.

Možno si pamätáte, keď sme ohlasovali, že DC filmy budú odteraz len samostatné príbehy a nebudú nijako vzájomne prepojené (ako pri Marvelovkách). Suicide Squad 2 bude podľa všetkého reštart a nové zdroje nám tvrdia, že rovnaký osud teraz čaká aj Wonder Woman… len s rovnakými hercami?! Že čo? Nuž, ak ste z tejto vety zmätení, vedzte, že nie ste jediní. Každopádne, najlepšie to vie vysvetliť asi len producent Charles Roven.

Zdroj: variety.com

„Patty Jenkins (režisérka) chcela, aby išlo o inakšie zobrazenie hrdinky Wonder Woman a nie o pokračovanie. A práve to sa novým filmom snaží dosiahnuť. Bude sa odohrávať v úplne inom čase a diváci dostanú len náznak toho, čo Diana robila v predchádzajúcich rokoch. Avšak pôjde o úplne odlišný príbeh, ktorý len bude mať rovnaký cit pre emócie, humor a skvelú akciu.“ – Charles Roven

Áno, ani my tomu poriadne nerozumieme. Jedne vec je však jasná. DC sa chce naplno dištancovať od ich začatého príbehu vo filmoch ako Justice League a venovať sa len sólovým kapitolám. Čo presne má však toto vyjadrenie znamenať, na to si asi budeme musieť počkať až do premiéry filmu, ktorá sa v našich kinách udeje už 4. júna 2020. Zaujímavé ale je, že už pred pár mesiacmi sa o tomto filme vravelo ako nejakom reštarte. Informácie boli nakoniec vyvrátené, no je možné, že tým len štúdio chcelo niečo zakryť. Ak vás teda táto fáma zaujíma, dočítate sa o nej tu.

Rozumiete tomu, čo chcel producent filmu Wonder Woman 1984 týmto povedať? Chcete, aby DC vydávalo svoje filmy len ako samostatné príbehy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: vulture.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -