Filmy

Wonder Woman 2 realitou! Sú to len chýry, nepodložené fámy, či potvrdená pravda?

Naozaj veľké plány v rozšírenom vesmíre DCEU?

Za nepatrnú chvíľku do našich kín dorazí Wonder Woman. Premiéru u nás má film 1. júna, tento rok, čo znamená, že naozajstní fanúškovia a nedočkavci film uvidia ešte tento mesiac. No a s prichádzajúcou premiérou prichádzajú aj plány do budúcna. Je to ako keby spoločnosť musela mať stále naplánovaný určitý počet filmov. A ak z týchto plánov vypadne Wonder Woman, tak spoločnosť musí naplánovať nový film aby sa udržalo stále číslo. A preto sa Zack Snyder rozhodol, že zakročí. Zakročí samozrejme v takom zmysle, že ohlási nový film!

Wonder Woman 2?

Wonder Woman 2? zdroj: screenrant.com

Wonder Woman 2?

Nikto nepochybuje o tom, že Wonder Woman bude hit. DCEU nezačalo u fanúšikov práve najlepšie. Minuloročné Suicide Squad a Batman v Superman veľmi veľké publikum nezaujali – lepšie povedané neuspokojili. Kritici boli voči filmom tiež celkom dosť skeptickí. No tento rok už snáď bude pre DCEU lepší. Znova nám tento rozšírený komiksový vesmír prinesie veľké filmy s ešte väčším rozpočtom a potenciálom. Ale to vy už určite viete. Každopádne, Zack Syder nám nedávno ohlásil, že DCEU má pre nás pripravený sequel Wonder Woman! Podľa výpovede Arthura Wonga, Zack Snyder vypustil túto bombu do ovzdušia počas červeného koberca v Shangaii. Nepoznáme veľa detailov a podrobností o tom, či to naozaj bude tak, a či sa vôbec dočkáme Wonder Woman 2. Každopádne, aj takáto správa nám spraví radosť z toho, že zas a znova budeme môcť vidieť sólovku tejto Amazónskej bojovníčky ako súčasť budúcnosti DCEU. Wongov tweet môžete vidieť tu:

Určite sa tu nemôžme baviť o tom, kedy presne by film Wonder Woman 2 mal vyjsť. Túto informáciu tak skoro ešte poznať nebudeme. Warner Bros. má práve rozrobených niekoľko filmov, ako napríklad Batgirl Jossa Whedona, Gotham City Sirens či Aquamana – pričom štúdio DC toho plánuje ešte omnoho viac. Aká irónia, že Joss Whedon režíroval Avengers 1 a Avengers 2: Age of Ultron. Každopádne, nehovoriac o filmoch, ktoré sa ešte ani nezačali robiť. V čakárni práve je Man of Steel 2, Shazam či Black Adam. Každopádne správou, že niekedy v budúcnosti môžme vidieť Wonder Woman 2 sme veľmi potešení, a dúfame, že sa to stane skutočnosťou!

Čo si o správe, že sa pravdepodobne dočkáme filmu Wonder Woman 2 myslíte? Čakali ste to? A plánujete už o dva týždne zájsť na sólovku tejto úžasnej superhrdinky do kina, alebo tento komiksový počin vynecháte?

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár