Poznáme záporáka pre film Wonder Woman 2! Bude podľa vás táto ikonická postava vyzerať na plátne dobre?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čo vravíte na tohto ikonického záporáka pre film Wonder Woman 2?

Ak je tu aspoň jeden DCEU film, na ktorý sa ešte oplatí tešiť, je ním na 100% pokračovanie vlaňajšieho hitu Wonder Woman. S perfektnou réžiou Patty Jenkins je jasné, že od dvojky budeme všetci čakať veľké veci. Vyrovnať sa kvalite jednotky však bude nesmierne ťažké, už len preto, že druhý diel sa bude odohrávať 80. rokoch Všetky postavy by teda mali byť nové, no a pochopiteľne aj hlavný záporák filmu.

Ak poznáte komiksy s touto populárnou hrdinkou, možno ste už začali tušiť, o kom je reč. Určite vás zmiatlo slovo záporák, keďže to už nie je pravda. Tentoraz pôjde o ženskú postavu. No a kto figuruje vo Wonder Woman komiksoch ako najpopulárnejšia záporáčka? Presne tak, Cheetah. Práve ona by sa podľa posledných informácií mala v pokračovaní objaviť ako hlavná antagonistka. My sme však už teraz veľmi zvedaví, ako by vlastne mohla vo filme vyzerať, keďže jej výzor v komiksoch je veľmi unikátny.

Wonder Woman a Cheetah v komiksoch
Wonder Woman a Cheetah v komiksoch; Zdroj: geekgirlworld.com

Cheetah je považovaná za jednu z najlepších DC záporáčiek, takže okrem výzoru sa budú musieť tvorcovia popasovať aj so skvelým castingom. Jej výzor je vlastne krížencom gepardej a ženskej postavy. Ako už meno môže naznačovať, Cheetah disponuje všetkými schopnosťami geparda. Je extrémne rýchla a silná. V podstate ide o podobnú super-postavu, akou je aj Black Panther od Marvelu. Samozrejme, s rozdielnymi príbehmi. My si myslíme, že ide o perfektný výber záporáčky do pokračovania. Dokonca si trúfneme povedať, že ak to Patty Jenkins zvládne rovnako dobre ako minule, a na Cheetah sa zameria trochu viac, možno budeme svedkami veľmi zapamätateľnej záporáčky. Dozvieme sa už v roku 2019!

Ste spokojní s výberom záporáka do Wonder Woman 2? Stretli ste sa s Cheetah aj na komiksových stránkach? Priali ste si iného antagonistu v tomto pokračovaní? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -