Wonder Woman nevhodná pre deti do 15 rokov? DC do svojho univerza prináša ďalší temný film!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Animovaný DC Universe sa stáva opäť trošku temnejším!

Ak ste si mysleli, že vravím o najnovšom počine s Gal Gadot v hlavnej roli, tak vás trošku sklamem. Ten film bude prístupný mladým od 12 rokov. Reč je totižto a animovanom filme, ktorý bude súčasťou svojho filmového animovaného DC univerza. Že sa vám zdá, že nejaký animovaný film o Woner Woman už predsa urobený bol? Áno bol, a reč je stále o ňom.

Warner Bros Home Entertainment totižto plánuje vydať ten istý film z roku 2009, no v režisérskom strihu ktorý dostal rating R, teda od 15 rokov. Aký bude dátum vydania tejto verzie zatiaľ nevieme. Prečo sa ale Warner Bros rozhodlo teraz vydať túto verziu? Odpoveď je jednoduchá, aby sa tá hraná Wonder Woman začala propagovať. No a aby si mohli z listu vyškrtnúť ďalší R-kový animovaný DC film, keďže Teen Titans budú bohužiaľ opäť od 12.

Oficiálny plagát pre Wonder Woman (2009)!; Zdroj: ravepad.com
Oficiálny plagát pre Wonder Woman (2009)!; Zdroj: ravepad.com

Podľa dostupných informácií však môžeme povedať, že čakať nahotu alebo niečo podobné by bola hlúposť. Toto R však bude v DC animated universe asi najsilnejšie. Ak ste videli pôvodnú verziu, viete, že už tam bolo niekoľko momentov, ktoré pre deti neboli vôbec myslené. Dúfame teda, že sa máme na čo tešiť. Osobne radím animovanú Wonder Woman medzi najlepšie DC animáky. Ak nám teda má režisérska verzia priniesť lepší a temnejší zážitok, tak sem s tým!

Videli ste tento film? Tešíte sa na jeho temnú verziu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -