Filmový spin-off zo sveta Wonder Woman bude o amazonských bojovníčkach. Poznáme niektoré nové detaily

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisérka Patty Jenkins odhalila niektoré nové detaily k nadchádzajúcemu spin-off filmu, ktorý bude zasadený do sveta Wonder Woman.

Určite nikomu z vás netreba pripomínať, že Wonder Woman je jednou z najväčších postáv komiksového DC univerza. Jej pôvodom je mystický ostrov Themyscira, na ktorom by sme našli obrovský počet sexi amazonských bojovníčok, o ktorých nám štúdio Warner Bros. vyrozpráva úplne nový príbeh.

Wonder Woman spinoff
Zdroj: pinterest.com

Wonder Woman sa rozrastie o nový spin-off

Za úspechom prvého filmu stojí jednoznačne Patty Jenkins, ktorá sa v novom rozhovore pre Geek Magazine vyjadrila o budúcich plánoch zameraných na krásne amazonské bojovníčky:

„Je to príbeh, na ktorý sme prišli spoločne s Geoffom Johnsom a potom sme ho predstavili Warneru. Udalosti tohto príbehu sa odohrávajú po tom, čo Diana opustí ostrov Themyscira. Vytvorili sme určité zápletky spojené s tým, čo sa stane medzi Wonder Woman 1984 a Wonder Woman 3. Produkcia projektu sa ešte oficiálne nezačala. Dúfam však, že sa jej dočkáme, pretože tento príbeh milujem.“

Wonder Woman 1984 režisérka
Zdroj: firstpost.com

Spin-off by mal debutovať na HBO Max

Ak sa niekedy tohto filmu o Amazonkách dočkáme, premiérovať sa bude s veľkou pravdepodobnosťou na HBO Max. Aj filmová cesta Wonder Woman sa začala sústreďovať na túto streamovaciu platformu a takýto krok štúdia Warner Bros. by dával zmysel.

Najbližšie sa na HBO Max predstaví vysoko očakávané pokračovanie WW84, ktoré bude debutovať rovnomerne s kino premiérou. V každom inom roku by sme však mohli povedať, že stratégia dať takýto veľký film na streamovaciu platformu je miestami nelogická, ale v roku 2020 sa to zdá byť jedinou alternatívou, čo si myslí aj samotná režisérka:

„Nastal čas. V určitom okamihu sa musíš rozhodnúť zdieľať všetku tu lásku a radosť, ktorú v sebe nesieš. Úprimne dúfame, že náš film v tomto sviatočnom období prinesie všetkým trochu radosti a úľavy. Pozrieť si ho môžete v kinách, pre ktoré bol vyrobený, ako aj v bezpečí domova na HBO Max. Šťastné sviatky vám všetkým. Dúfame, že sa vám náš film bude páčiť tak, ako sa páčil aj nám.“

Tešíte sa na nový filmový spin-off, ktorý bude zasadený do sveta Wonder Woman? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -