Obsadenie filmu Wonka sa rozrastá. K projektu sa pridali noví oceňovaní herci

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Noví herci vo filme Wonka

Asi každý pozná najznámejšieho majiteľa továrne na čokoládu menom Willy Wonka. Túto postavu ste mohli vidieť vo filme z roku 1971 alebo v jeho remaku z roku 2005, v hlavnej úlohe s Johnnym Deppom. Dostaneme však úplne nový film, ktorý nás zavedie do čias spred továrne na čokoládu – do Wonkovej mladosti. Film Wonka má šancu byť skvelým filmom, pretože k obsadeniu pribudli štyria noví talentovaní herci.

Postava je známa z románu Charlie a továreň na čokoládu, ktorý napísal autor Roald Dahl. Filmy, ktoré vyšli doteraz, vychádzali z tejto knihy, no najnovší prequel film nemá žiadnu knižnú predlohu. Dahl totiž nenapísal žiadnu knihu čisto o Wonkovom živote. Svoju fantáziu tak musia na plno roztočiť režisér Paul King, pričom spolu s Simonom Farnabym napísal aj scenár.

Willy Wonka Wilder Depp
Zdroj: newsakmi.com

Obsadenie doplnia Mr. Bean, herečka z The Crown a ďalší

Dej filmu nepoznáme, pretože je prísne strážený. Herecké obsadenie pred nami ale nezatajili. Novinkou sú štyri mená, ktoré na zoznam pribudli až nedávno. Ide o Rowana Atkinsona (Mr. Bean), tohtoročnú výherkyňu Emmy Award Oliviu Colman (The Crown), dvojnásobnú nominantku na Oscara Sally Hawkins (Podoba vody) a Jima Cartera (Downton Abbey)

Pridajú sa k už aj tak silnej zostave: Timothée Chalamet, Mathew Baynton, Tom Davis, Simon Farnaby, Rich Fulcher, Kobna Holdbrook-Smith, Paterson JosephKeegan-Michael Key, Calah Lane, Matt Lucas, Colin O’Brien, Natasha Rothwell, Rakhee Thakrar, či Ellie White. Nepoznáme role ostatných hercov, no Timothée Chalamet stvárni hlavnú úlohu a teda mladého Willyho Wonku.

Sally-Hawkins-Rowan-Atkinson-Olivia-Colman-Jim-Carter
Zdroj: deadline.com

Film bude muzikálom, a tak sa môžete tešiť aj na spievanie, tancovanie a nové piesne. Na nich pracuje Neil Hannon. Producentom je David Heyman, ktorý pracoval napríklad na všetkých filmoch zo sveta Harryho Pottera. A to ako na pôvodných ôsmych, tak aj nových o fantastických zveroch. Na film Wonka si ale počkáme, keďže má naplánovanú premiéru až na 17. marca 2023.

Tešíte sa na film o detstve najznámejšieho obchodníka s čokoládou s názvom Wonka? Čo hovoríte na celkové herecké obsadenie? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -