Tromfol aj Johnyho Deppa. Veľký hit 2023 mieri na streamovaciu službu

Nenechajte si ujsť

HBO Max do ponuky zaradí ďalší veľkofilm

Ponuka streamovacej služby HBO Max sa čoskoro rozrastie o ďalšiu atraktívnu filmovú novinku. Po nedávnom príchode Gran Turismo do knižnice platformy čoskoro dorazí aj príjemné minuloročné prekvapenie Wonka. Služba práve potvrdila oficiálny dátum premiéry online.

Wonka v kinách štartoval v decembri minulého roka. Filmová novinka slúži ako prequelový príbeh k Charliemu a továrni na čokoládu od Roalda Dahla. Tentoraz vidíme excentrického majiteľa predmetnej čokoládovne, ešte kým ju naplno rozbehol. V hlavnej úlohe si zahral Timothée Chalamet, ktorý skvele vystihol hektickosť, avšak jedinečné kúzlo a dobrosrdečnosť hlavnej postavy.

recenzie film wonka
Zdroj: TMDB

Príbeh diváka zavedie do dôb, kým sa chcel stať mladý Willy výrobcom tej najlepšej čokolády, ktorá by bola dostupná pre každého. To sa však nepáči bohatej elite mesta, v ktorej nájdeme herecké osobnosti ako Pateson Joseph alebo Mathew Baynton. Pracuje pre nich aj policajný dôstojník v podaní Keegana-Michaela Keya, ktorý hrdinovi ukáže, že takto to v ich meste nechodí a dá mu poriadne chladnú sprchu (či skôr kúpeľ).

Zvyšok obsadenia je nemenej hviezdny a diváci v rodinnej snímke uvidia aj Oliviu Coleman či Rowana Atkinsona ako kňaza. Ďalej si tu zahrajú Jim CarterMatt LucasNatasha RothwellTom DavisMathew BayntonSimon Farnaby alebo Sally Hawkins, ktorá stvárni Willyho mamu.

Štvrtý veľký film za mesiac

Wonka po premiére zaznamenal prevažne pozitívne prijatie a v kinách išlo o veľký komerčný hit. S rozpočtom 125 miliónov dolárov dokázala snímka zarobiť viac než 600 miliónov a stala sa 8. najzárobkovejším filmom minulého roka.

Teraz Wonka smeruje aj na streamovaciu službu HBO Max, kde sa objaví 8. marca. Služba síce nešpecifikovala, v akej kvalite či lokalizácii film do knižnice zaradí, určite však môžeme počítať so slovenským i českým dabingom, na ktorom si HBO Max zakladá.

Wonka v krátkom čase rozšíri pôsobivé portfólio filmových noviniek HBO Max. Na začiatku februára do platformy pribudol Equalizer 3, nedávno služba zaradila aj závodnú snímku Gran Turismo. Už 27. februára sa v ponuke služby objaví aj Aquaman a stratené kráľovstvo.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -