Ďalší úžasný herec sa pridáva do projektu Untitled Han Solo Movie!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Han Solo si zahrá so špičkou ľadovca

Áno, je to tak! Síce ešte absolútne nikto nemôže s istotou povedať, že sa toho filmu raz dožijeme. Momentálne neoficiálne dátumy tvrdia, že Untitled Han Solo Star Wars Anthology Film uvidíme v roku 2018, a to 24. mája [vraj]. No teraz je fakt, kedy to vyjde, úplne nepodstatný, lebo po tom, čo sa k nám dostala informácia, ktorú prezradíme v článku, nám je úplne jedno kedy vyjde, len nech vyjde!

woody harrelson
No nebol by z neho úžasný Jedi?, Zdroj: digitalspy.com

Woody Harrelson v Hanovi Solovi?

Totižto do tohto projektu sa zapojil jeden veľmi dobrý, charizmatický herec, ktorý tu úplne parádne zapadne. Herec, ktorého poznáme napríklad ako Tallahasseeho vo filme Zombieland. Alebo ako Larryho Flynta vo filme The People vs. Larry Flynt. Alebo ako Haymitcha Abernathyho v sérii Hunger Games [Aj keď na to by sme radšej zabudli..]. Áno, vravíme tu o Woodym Harrelsenovi! Áno, Woody Harrelson sa pripojil k Untitled Han Solo filmu! No nie je to úžasná správa? Už teraz k skvelým Aldenovi Ehrenreichovi, Donaldovi Gloverovi a Emilii Clarke sa pridá takýto “badass” herec.

Nás veľmi teší fakt, že tento projekt sa tak krásne rozbieha. No otázka znie: “Aká ďalšia veľká osobnosť zo sveta kinematografie sa pripojí k tomuto projektu, a podporí ho svojimi hereckými schopnosťami?” Už len čas ukáže, takže nám neostáva nič iné, než len čakať, a čakať, a čakať…

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah