Légia prichádza | World of Warcraft (OFF)

Nenechajte si ujsť

Martin Meľuch
Martin Meľuch
Are you not entertained?!

enávratne sa blíži ten moment, na ktorý hráči hry World of Warcraft z celého sveta čakajú už niekoľko chvíľ. Dámy a páni, pripravte sa pretože svet, ktorý mnohí z Vás veľmi dokonale poznajú, sa opäť rozšíri. Prednedávnom sme mali tú možnosť vidieť filmové stelesnenie tejto hry, ktoré bohužiaľ neobstálo pred svetom a odnieslo si hodnotenie na MC smutných 32 bodov. To však fanúšikov v tomto momente pravdepodobne vôbec netrápi, pretože…

Légia prichádza!

Už dnes vychádza nová expanzia na jednú z najznámejších MMORPG hier: World of Warcraft. Jedná sa už o šiestu expanziu, v ktorej sa dočkáme hromady nového obsahu a príbehom, v ktorom bol znovu otvorený portál, cez ktorý sa na svet vyvalila najväčšia invázia Légie.

Demon Hunter

Čo nám ponúkne nová čast hry World of Warcraft?

V novej expanzii si zahráme za Demon Hunterov, démonických elfov, ktorí na boj proti Légie používajú ich zbrane, mágiu Felu a Metamorfózu, ktorá ich na krátku dobu premení na démona. Súčasne pribudne nová lokácia Broken Isles a zvýši sa maximálny level na 110. Komu by sa nechcelo znovu „levelovať“ postavu, nemusí sa báť v expanzii je aj boost jednej postavy na level 100.

Tak čo, ktorí z vás už expanziu sťahujú a majú nakúpené zásoby na najbližší týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -