OFF

Légia prichádza | World of Warcraft (OFF)

enávratne sa blíži ten moment, na ktorý hráči hry World of Warcraft z celého sveta čakajú už niekoľko chvíľ. Dámy a páni, pripravte sa pretože svet, ktorý mnohí z Vás veľmi dokonale poznajú, sa opäť rozšíri. Prednedávnom sme mali tú možnosť vidieť filmové stelesnenie tejto hry, ktoré bohužiaľ neobstálo pred svetom a odnieslo si hodnotenie na MC smutných 32 bodov. To však fanúšikov v tomto momente pravdepodobne vôbec netrápi, pretože…

Légia prichádza!

Už dnes vychádza nová expanzia na jednú z najznámejších MMORPG hier: World of Warcraft. Jedná sa už o šiestu expanziu, v ktorej sa dočkáme hromady nového obsahu a príbehom, v ktorom bol znovu otvorený portál, cez ktorý sa na svet vyvalila najväčšia invázia Légie.

Demon Hunter

Čo nám ponúkne nová čast hry World of Warcraft?

V novej expanzii si zahráme za Demon Hunterov, démonických elfov, ktorí na boj proti Légie používajú ich zbrane, mágiu Felu a Metamorfózu, ktorá ich na krátku dobu premení na démona. Súčasne pribudne nová lokácia Broken Isles a zvýši sa maximálny level na 110. Komu by sa nechcelo znovu “levelovať” postavu, nemusí sa báť v expanzii je aj boost jednej postavy na level 100.

Tak čo, ktorí z vás už expanziu sťahujú a majú nakúpené zásoby na najbližší týždeň?

About author

Are you not entertained?!
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  Pridaj komentár