Kooperatívna strieľačka World War Z je dostupná úplne zadarmo. Ako ju získať?

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Posledné dni sa s hrami, ktoré sú zadarmo, priam roztrhlo vrece. Vývojári a aj publisheri nás takýmto spôsobom chcú držať v bezpečí našich domovov. Ako sme vám prednedávnom spísali zoznam všetkých hier, ktoré boli dostupné pre každého, tak sme vám aj radili, aby sme si všetci pravidelne kontrolovali tieto obchody s hrami. To sa nám nakoniec aj oplatilo, keďže sme dostali možnosť získať hru World War Z zadarmo.

Čo je World War Z a ako na to?

Táto kooperatívna strieľačka pre štyroch hráčov na štýl Left 4 Dead je zasadená vo svete World War Z, ktorý už poznáme z kníh a hlavne veľmi podareného filmu. V tomto filme si hlavnú úlohu strihol hollywoodsky herec Brad Pitt. Ale o filme už dosť. O čo vlastne v hre ide?

V hre sa pozrieme na svetové metropoly, ktoré sú posiate zombíkmi. Vašou úlohou je dokončovať levely. Nie je to tak jednoduché, ako to znie. Brániť vám v tom budú masívne hordy zombíkov. Ako jednotlivec by ste veľkú šancu voči nim zrovna nemali a preto vám hra dáva možnosť spolupráce s viacerými priateľmi. Ak náhodou nezoženiete nikoho na hranie, hra vás hodí do lobby s náhodnými hráčmi.

Hra je dostupná na PlayStation 4, Xbox OnePC. Momentálne je zadarmo PC verzia. Hra podporuje cross-platform multiplayer, takže hru si v pokoji zahráte aj s niekým, kto ju už vlastní na konzoly.

Hru si stačí pridať do knižnice na Epic Games Store, kde je do 2. apríla celkom zadarmo. Po vypršaní akcie vám hra ostane už navždy a hrať ju môžete neobmedzene.

Epic Games neprestáva prekvapovať

Iba pár dní dozadu sme sa dostali zadarmo Watch Dogs, o ktorom ste sa mohli dočítať v našom článku. Dnes nám Epic Games znova ponúka hry a vyzerá to tak, že s tým neplánuje skončiť. Naplánované majú dve indie hry, ktoré budú zadarmo dostupné od 2. do 9. apríla. Jednou z nich je mysteriózna adventúra Gone Home.

Ak vás hra Worl War Z až tak neláka, na výber máte ešte z dvoch titulov. Znova sa jedná o indie hry. Jednou z nich je akčná adventúra Figment a druhou brutálna hra, kde zabijete všetko jedným úderom, Tormentor x Punisher.

Nižšie prikladám aj prehľadný zoznam hier:

Zabezpečiť si World War Z zadarmo je skvelý spôsob, ako sa na dlhé hodiny z domu zabaviť s priateľmi. Padla vám táto hra do oka tak ako nám? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -