‚Wrath of Man‘ trailer: Režisér úspešného trileru Slušní Chlapci spája sily s ikonou akčných filmov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio MGM zverejnilo prvý trailer k ich najnovšiemu akčnému trileru Wrath of Man, v ktorom si hlavnú úlohu zahral Jason Statham (Expendables: Nezničiteľní). O réžiu sa postaral skvelý Guy Ritchie (Sherlock Holmes).

Film je natočený podľa francúzskeho trileru Le Convoyeur (2004), ktorý sleduje strážcu s postrannými úmyslami. V remakeu je tento strážca zároveň aj tajomným mužom prezývaným H (Jason Statham), ktorý pracuje pre spoločnosť prepravujúcu peniaze v obrnených nákladných vozidlách. A práve v nich sa nachádza korisť v podobe stoviek miliónov dolárov, ktoré chce hlavná postava príbehu uchmatnúť len pre seba.

Trailer k akčnému trileru Wrath of Man:

Tento film vyzerá ako zmes klasických akčných stathamoviek s pridaním režiséra Guya Ritchieho. Najnovšia ukážka odhalila poriadnu dávku napínavých momentov, v ktorých však Statham nebude sám. Novinka zahŕňa hercov ako Holt McCallony, Jeffrey Donovan, Laz Alonso, Raul Castillo a Niamha Algara. Vo filme sa ukáže aj Post Malone. Novinka dorazí do kín 24. júna 2021.

V plánoch režiséra je dokonca ďalší film s názvom Five Eyes (2022), v ktorom sa taktiež ukáže Jason Statham. Vo filme si okrem neho zahrajú aj Hugh Grant (Slušní Chlapci), Aubrey Plaza, Josh Hartnett a Cery Elwes.

Wrath of Man trailer
Zdroj: film.moviezone.cz

Oficiálna synopsa:

„Záhadný a veľmi divoký nový prevozca peňazí prekvapí svojich kolegov počas lúpeže, pri ktorej nečakane všetkým okolo ukáže značné zručnosti. Celá skupina ostáva zvedavá, kto je a odkiaľ prišiel. Čoskoro však všetko pochopia, keď urobí dramatické kroky a vyrovná tým skóre v nelegálnej brandži.“

Čo hovoríš na prvý trailer k novému akčnému trileru Wrath of Man? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -