Nová fotografia potvrdila X-23 vo filme Logan!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Trailer na film Logan, na ktorý sme tak dlho čakali prišiel pred pár dňami ako jasný blesk z neba. Doteraz si ho stále púšťam s ústami otvorenými dokorán a verím, že tento film vyhrá oscara. Každopádne, tento trailer Nám dal aj veľa nezodpovedaných otázok. Napríklad, v akej dobe sa tento film odohráva, prečo Wolverine starne a má jazvy,.. Jednou z týchto otázok však bolo aj to, kto je to malé dievča v traileri. Síce to bolo už z ukážky jasné, ale dnes to máme konečne potvrdené. A dokonca úžasným spôsobom!

View this post on Instagram

Laura

A post shared by @ wponx on

Kto je to dievča z traileru na Logan?

Včera, 23 októbra o 7:23 pridal instagram wponx, ktorý pridával všetky tajomné čiernobiele fotky z Logana novú fotku. Nachádza sa na nej Dafne Keen, herečka ktorá hrá malé dievča z Loganovho traileru. Jediný popis ku fotke bolo meno Laura. Tu už aj blbcovi dôjde, o akú postavu ide. Laura Kinney AKA X-23! Naše dohady boli správne, môžeme si pripiť! Musím však marketing filmu pochváliť, pridať fotku 23. o 7:23 bol super nápad.

Laura Kinney AKA X-23

X-23 je 23. klon Wolverina, a jediný ktorý prežil. Bola vytvorená programom Weapon X a mala sa stať zabijackou zbraňou. Wolverine ju však našiel, a začal ju trénovať. Prvý krát sa objavila v animovanej sérii X-Men: Evolution. Odvtedy je veľmi obľúbenou postavou, ktorá zastupuje Wolverina po jeho smrti. Má rovnaké schopnosti ako Wolverine, na ruke má však iba dva drápy, a na každej nohe jeden.

X-23 a Logan
X-23 a Logan

Toto zistenie však iba rozpútava ďalšie otázky a vojny rumorov. Akú má X-23 minulosť v tomto filme? Bude vytvorená firmou Sinister´s Essex Corporation (kedže vieme že vo filme bude úradovať Mister Sinister) miesto Weapon X? Prečo je taká mladá keď v komiksoch je staršia? Prečo po nej idú, a Wolverine ju musí chrániť? Nahradí Laura Logana v nových filmoch? Na tieto otázky budeme poznať odpovede až po tom, čo si pozrieme film, dovtedy môžeme len márne diskutovať.

Komu asi patria tie druhé drápy?
Komu asi patria tie druhé drápy?

Celú pravdu sa dozvieme 3. marca 2017, kedy Logan dorazí do kín. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -