Animovaný seriál X-Men ‘97 sa chváli prvými fotkami. Ktorých mutantov na nich môžeme vidieť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvé fotky zo seriálu X-Men ‘97

Staršia generácia si ešte určite pamätá na animovaný seriál o X-Menoch z 90. rokov, na ktorom veľká časť z nich vyrastala. Na tú dobu šlo o pomerne kvalitnú tvorbu, ktorá však o viac než 20 rokov neskôr dostane seriálové pokračovanie. To nesie názov X-Men ‘97, pričom prvé fotky z tohto projektu boli zverejnené počas Comic-Conu 2022 v San Diegu.

Seriál by mal pokračovať tam, kde jeho predchodca skončil, a vrátiť by sa mala aj veľká časť hereckého (hlasového) obsadenie: Cal Dodd, Lenore Zann, George Buza, Alison Sealy-Smith, Chris Potter, Catherine Disher, Adrian Hough a Christopher Britton. Novými posilami budú Jennifer Hale, Anniwaa Buachie, Ray Chase, Matthew Waterson, JP Karliak, Holly Chou, Jeff Bennett a AJ LoCascio.

Všetci X-Meni sa vrátia, na čele s Magnetom

Rogue, Gambit, Wolverine, Jubilee, Cyclops, Storm, Jean Grey a Beast zostali na konci pôvodného seriálu bez vodcu. Professor X totiž odišiel do Shi’ar vesmíru. Na jeho miesto teda nastúpi iný známy mutant, ktorý bol pre nich občas nepriateľom, no teraz bude vodcom. Je ním Magneto, jeden z najsilnejších mutantov so schopnosťou ovládania kovu, a priateľ Professora X.

Zábery však ukazujú, že sa tešiť môžeme aj na iných mutantov, pričom niektorí z nich možno budú záporáci. Ide o Sunspota, Bishopa, Cablea, Forgea, Morpha, Nightcrawlera, Sunspota, Emmu Frost, Sebastiana Shawa alebo Callisto. Ukážu sa ale aj ne-mutanti záporáci. Prvá séria animovaného seriálu by mala vyjsť na jeseň roka 2023, pričom potvrdenú má už aj druhú sériu.

Čo vravíte na prvé zábery z animovaného seriálu. Chytá vás nostalgia, keď vidíte starých známych hrdinov?

Zdroj: geektyrant.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -