Kto zomrie vo filme X-Men: Dark Phoenix? Režisér potvrdil šokujúce odhalenie z traileru!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kto zomrie vo filme X-Men: Dark Phoenix?

X-Men séria už síce stratila tú ohromnú popularitu, akú mala kedysi, no fanúšikovskú základňu má stále silnú. Aj keď sa v kontinuite ich filmov vyzná už len málokto, čaro týchto filmov je v ich postavách, ktorých príbehy sú zaujímavé v hocakej časovej línii. Najnovší diel, ktorý adaptuje jeden z najklasickejších Marvel komiksov, Dark Phoenix, teda príde uzavrieť celú túto sériu, keďže po ňom už filmové práva prejdú do rúk štúdiu Disney a celému Marvel Cinematic Universe.

Režisérom filmu je Simon Kinberg, ktorý je už dlhoročným producentom celej série. Môžeme teda povedať, že tieto postavy pozná najlepšie. Po zverejnení nového traileru sa teda stihol porozprávať s mnohými filmovými portálmi a tak nám o ňom prezradil zopár detailov. Keďže sa film dočkal pretáčok, môžeme predpokladať, že tvorcovia pozmenili niektoré udalosti, aby im z toho vznikol krajší koniec. Režisér túto správu nepotvrdil, avšak povedal, že film bude mať naozaj pekný koniec, ktorý síce bude mať stále otvorené dvere k pokračovaniu, no vraj cesty niektorých postáv naozaj pekne uzavrie.

Simon Kinberg o pravde v traileri

Mnohí však ostali z nového traileru prekvapení, keďže ukážka naznačovala úmrtie jednej veľkej postavy. Režisér sa teda k tejto téme vyjadril a záleží už len na vás, či budete jeho odpoveď chcieť poznať. V nasledujúcom odseku sa teda nachádza SPOILER k filmu Dark Phoenix.

„Celý príbeh je o Jean, ktorá sa láme a stráca nad sebou kontrolu, keďže je najsilnejšou na celom svete. Aby sa to pekne zdramatizovalo, musíte ukázať skutočnú stratu, skutočnú bolesť a reálnu hrozbu. Nechcel som to urobiť tak, že zničí budovu s nevinnými ľuďmi. Chcel som, aby to pôsobilo naozaj osobne pre X-Menov a chcel som, aby to vytvorilo zlomeninu aj medzi nimi. Mystique je postava, ktorá bola súčasťou ako X-Menov, tak aj Magnetovho sveta. Jej smrť ovplyvní naozaj každého.“ – Simon Kinberg

Trailer teda neklamal a Mystique sa teda stáva prvou obeťou Dark Phoenix. Ide o zaujímavý výber, avšak vyzerá to tak, že režisér tým naozaj dokázal to, čo chcel. V celej ukážke totiž môžeme vidieť X-Menov naozaj zlomených, takže boj proti Dark Phoenix bude rozhodne osobný. Ako ale dopadne, to sa dozvieme už 6. júna.

Nový výzor Jennifer Lawrence ako Mystique
Zdroj: ew.com

Čo hovoríte na úmrtie Mystique? Mali ste radi túto postavu? Tešíte sa na film? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screencrush.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -