FilmyOdporúčame

Kedy X-Men dorazia do Marvel Cinematic Universe? Zatnite zuby, toto vás nepoteší!

Aj vás tak baví riešiť budúcnosť MCU? Po premiére Avengers: Endgame sme ako fanúšikovia rýchlo zmenili smer našich diskusií. Zatiaľ čo predtým sa každý z nás zaujímal o to, ako presne nová tímovka ukončí vyše 10-ročnú Infinity Ságu, teraz riešime, čo bude nasledovať. Ako sme vám už dávnejšie odhalili, podľa uniknutých informácií sa máme na čo tešiť. Poďme sa však teraz baviť špecificky – kedy uvidíme hrdinov X-Men v Marvel Cinematic Universe? Toto vás nepoteší!

Zdroj: mocah.org

X-Men v Marvel Cinematic Universe

Po premiére filmu X-Men: Dark Phoenix som osobne ostal skeptický ohľadom budúcnosti týchto hrdinov. Nie že by som ich nemal rád ja alebo ktokoľvek iný z našej redakcie, ale preto, ako sa ku nim stavajú zahraniční recenzenti.

Najnovší diel zo série filmov X-Men si na portáli Rotten Tomatoes vybojoval chabé skóre 23%. To je celkom škoda, keďže už je potvrdené, že šlo o posledný príbeh tejto ságy. Presne tak, Fox už ďalej nebude natáčať filmy z tohto samostatného univerza, ale budú pracovať na tom, aby sme uvideli hrdinov X-Men v Marvel Cinematic Universe. Ako rýchlo to bude?

X-Men v Marvel Cinematic Universe

Zdroj: blog.screenweek.it

Počkáme si ešte zopár rokov…

Multimediálny gigant Disney pred pár mesiacmi finálne uzavrel obchod so spoločnosťou 20th Century Fox. Predmetom kúpy boli práva na filmové série ako Avatar či Votrelec, no možno ešte väčšiu hodnotu mali práva na ikonické komiksové postavy. Charaktery ako X-Men sa tak konečne vracajú do Marvel Studios a môžu sa pripojiť do MCU. Avšak, ako nám v rozhovore priblížil Kevin Feige, nebude to hneď:

“Všetko ešte len začína a 5-ročný plán, na ktorom pracujeme, sa tvoril ešte predtým, než to začalo. Nám teda až tak nejde o špecifiká ‘kedy a kde,’ ale o to, aby sa doma cítili dobre a nadchlo to. Že sú všetci späť. Avšak, bude to trvať ešte veľmi dlho.

kevin feige čo bude po avengers: endgame

Zdroj: syfy.com

Ja osobne sa už teraz neviem dočkať, ako Marvel privedie domov postavy X-Men. Možností je neúrekom, preto fanúšikovia vymýšľajú rôzne spôsoby. Nebudeme však predbiehať udalosti, keďže od realizácie snov každého milovníka komiksoviek nás delí ešte zopár rokov.

Čakali ste, že X-Men v Marvel Cinematic Universe začnú úradovať omnoho skôr, alebo rozumiete, že ich integrácia ešte zopár rokov potrvá? Ako si myslíte, že ich štúdio do zabehnutého univerza predstaví? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: io9.gizmodo.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Filmy

  TOP 10 - Najlepšie horory na Netflixe, ktoré prehĺbia vaše nočné mory

  Pridaj komentár